• 4123
  her türlü eleştiriyi anlarım ama allah aşkına sakat, oynamayan sözleşmeli ''futbolcumuz'' nasıl olacakta şimdilik ilk 11 çıkan adem'den daha yüksek skor katkısı yapacak. bak işte bunu anlamam.

  zaten şu an sosyal medyada sürekli karalama kampanyası dönüyor. hayal kırıklığını anlayabiliyorum ama elden ne gelir. her futbolcunun başına gelebilecek bir sakatlık yaşıyor. bizim şu an falcao'dan daha önemli konularımız olduğunu düşünüyorum. dönse bile, oynadığı halde adem'den daha az gol atabilir çünkü takım gol atamıyor.
 • 4125
  bir musibet, bin nasihatten yeğdir sözündeki musibettir kendisi. artık gerçekten ama gerçekten futbolcuların geçmişine değil geleceğine yatırım yapmalıyız. artık bu olay da kulağımıza küpe olmadıysa, daha da akıllanmayız.

  dünya yıldızı transferine asla karşı değilim, fakat normal bir transferden çok daha fazla üzerine tartışılması gerekiyor alınma süreci esnasında. baktığımızda bu adamın transferi öncesi yaşananlar, transferinde çıkarılan yaygara ve sonrasında günümüze kadar olan süreç gerçekten çok tat kaçırıcı. bir sneijder transferine bakın, o transfer sürecine, yaşananlara ve sonrasına; bir de bu adamın transferi ve sonrasındaki sürece bakın. eğer her iki transfer esnasında da gündemi az çok takip edebildiyseniz, farkı yakalayabilirsiniz.

  hiç girmeyecektik bu topa, hiç. %100 iyileşecek mi yani bu saatten sonra? öyle bile olacak olsa ne zamanı bulacak? kaldı ki öyle oldu, ne verebilecek ki bu takımla, bu kötü oyun içerisinde? resmen oldu bittiye getirildi. tabirimi mazur görün, ancak, saf ama zengin bir çocuğa paragöz, çirkin ama makyajla göz boyayan bir kız alınmış gibi duruyor.

  o saf ama zengin ama zengin çocuk biziz malesef :(
 • 4127
  2019-2020 sezonunda sakatlıktan tamamen kurtulur ve es kaza biz de iyi bir oyun oynarsak değil girdileri sildirmek türkiye’de ki bir çok futbol ulemasının aklını alacak futbolcu.

  memlekette ki lükslüğe bak. arıza yaşayan üst segment premium aracı kötüleyip kendi şahinlerine laf ettirmeyen galatasaray düşmanları ile dolu.
 • 4130
  bence sağlık kontrollerinde sakat olduğunu gördükten sonra bile bile transfer ettiğimiz oyuncu. neden? önce bu adam için kulübün üzerinde 2 ay boyunca başkanından fatih terim’ine kadar hem taraftar hem basın inanılmaz bir baskı oluşturdu. sonra daha önce hiç görülmemiş bir süreç başladı. maliyet olmaması gereken noktalara geldi. lakin baskı o kadar büyüktü ki mustafa cengiz eğer transferi bitiremezse koltuğundan bile olabilirdi. abdurrahim albayrak malum fotoğraf yüzünden dalga konusu oldu. fatih terim bile genelde bu toplara girmemesine rağmen ‘falcao’yu kim istemez’ dedi. bence aklındaki forvet tipi asla falcao değildi ama dedim ya öyle bir baskı oluştu ki, o da istemeye istemeye bu transfere razı oldu. transferin bitmesine 1 gün kala kendisi geldi, inanılmaz bir karşılama oldu (ki bunu hiç anlamam adam galatasaray’a hiçbir şey vermemiş, ne oluyoruz yahu?). baskı artık son raddesindeydi. sağlık kontrollerinde bence tendonlarındaki sıkıntı ortaya çıkmıştı zira falcao zaten monaco’da aynı sakatlıktan dolayı antrenmanlara çıkmıyordu. hatta paylaşılan storylerinden birinde sekerek yürüyordu. ama ok yaydan çıkmıştı, o saatten sonra ‘sağlık kontrollerinden geçemedi’ deseler büyük olay çıkardı. transferi bitti. falcao hem kendisini karşılayan taraftarın üzerinde bıraktığı etki hem de şampiyonlar ligi’nin heyecanıyla sakat olan ayağını daha da zorladı. ta ki 1 ekim 2019 galatasaray paris saint germain maçı‘na kadar. teker orada patladı ve o gün bugündür falcao’yu göremedik. bundan sonra da görebileceğimizi sanmıyorum. maliyetine ya da menajerlerine verilen korkunç paralara hiç girmiyorum çünkü mustafa cengiz’in galatasaray’ın 1 kuruşunun bile hesabını yaptığına yürekten inanıyorum. ama naçizane, galatasaray gibi teknik iflas halindeki bir kulübün dünyada bu parayı verebileceği sadece 1 adam var o da messi. herneyse. umarım falcao konusunda yanılan ben olurum. umarım tüm bunlar benim hezeyanımdır. ama ben kendisinin gelmeden önce de düşündüğüm gibi özellikle bu saatten sonra galatasaray’a bir faydası olacağını düşünmüyor ve en yakın sürede yollarımızın ayrılmasını umuyorum.