• 3797
  insanların kendisi hakkında komplo teorileri ortaya atmaması için yönetimin çıkıp doğru düzgün açıklama yapması lazımdı. oyuncu şu maçta/antremanda şu sakatlığı yaşamıştır diye açıklama yaparsın. sonrasında zaten insanlar o sakatlığın ne kadar süreceğini öğrenir, ona göre yorum yapar.

  sen bunu yapmazsan haliyle herkes teori yazar. kronik sakat diye de düşünebilir, okçuluk saçmalığında izdihamda sakatlandı da diyebilir, para almadı da. kaldi ki hala sessiz kalınması, fatih hocanın da net açıklama yapmaması bu komplo teorilerinden birisinin doğru olduğuna işaret muhtemelen.
 • 3799
  kulübün sakatlık süreci ile ilgili takındığı sessiz tavır akıl almaz.. bu gibi bazı konularda şeffaflıktan uzaklaştığımızı görmek üzücü.

  yalnız ben bu “ok atarken sakatlandı” geyiğini bildiğin işin ironisi filan sanıyordum.. ama yok, ciddi ciddi bunu söyleyenler var :d.. aramızda bizle filan yaşıyorlar, şaka gibi.
  yahu bir insan ok atarken niye sakatlansın, sanırsın mindere çıkarıp öyle yalandan da değil ciddi ciddi boks, güreş tutturdular.. başka bir seviye de “ok attığı için değil izdihamın içinde kaldığı için sakatlandı”?!? söylemi.. nasıl bişey yahu bu?! ne o zaman istiklal caddesinde yürümesi de yasaklansın, kalabalıkta yürüyünce sakatlanıyormuş madem:d.. ya da kapalıçarşı’ya girişten men edelim, o kadar para verdik, kalabalık ortamlara girmemesi lazım..

  yahu ne adamlarsınız, biz de geyik yapıyorsunuz sanıyoruz; adamlar ciddi ciddi “yanlardan sıkıştırdılar al işte sakatlandı adam” filan diyor..
 • 3800
  sadece kendisi degil kulupteki bircok futbolcunun sakatliklari, hastaliklari konusunda bilgi verilmiyor. kamuoyu yok sayiliyor.

  ne oldu bu adama? neden sakatti, ya da nasil sakatlandi? hasta miydi? kendini mi zorladi da oynayamiyor, antrenmanlara bile cikmiyor.

  mesela bir tanesi gomulu 20lik disini cektirdi. hatta bu oyle bir sinire temas ediyormus ki bel agrisi yapiyor ve performansini da etkiliyordu. adam neredeyse 15 gundur ortalikta gorunmuyordu, neyse ki iyilesti geri döndü.

  ulan biz bu futbolcularin durumlarini es dost olmada ogrenemeyecek miyiz? ya da gidip muneccimin altina mi yatalim?
 • 3801
  hastalık, sakatlık şahsi konulardır ve her zaman taraftarın tüm detayları bilmesine bence gerek yoktur. eğer gizli kalması gerekiyorsa, gizli kalmalıdır.

  geçtiğimiz aylarda luis enrique’nin böyle özel bir durumu olduğu ortaya çıkmıştı ve biz de bunu gizli tutanları takdir etmiştik.
  (bkz: #2747697)

  açıklanacak bir şey olsa hoca açıklardı. açıklanmıyorsa da bence çok kurcalamamız gerek.
 • 3802
  herkes mi kaçırdı bilmiyorum ama aşil tendonundan sakat olduğu açıklandı.
  mario lemina 1 ekim 2019 galatasaray psg maçında da oynamadı ve ancak dün takımla idmana çıktı.
  luyindama da o maçta sakatlandı ve yeni iyileşip 18 ekim 2019 galatasaray sivasspor maçında oynayabildi.
  neden bu konuya bu kadar takıldığımızı ve altında bir şey aradığımızı anlayabilmiş değilim.
  bilerek idmana çıkmadığını, oynamak istemediğini yazıyorlar sosyal medyada:)
  falcao bu ya, adam oynamak için can atıyor ama belli ki ağrıları müsade etmiyor.
  22 ekim 2019 galatasaray real madrid maçında deli gibi sahada olmak ister.