• 3764
  üzülerek, kahrolarak söylüyorum ki bu işin sonu iyiye gitmiyor. dışarıdan çok afilli görünen aşkımızı yaşamaya başlayınca o kadar da iyi olmadığını anlamaya başladık galiba.

  bir şeyi çok istememek lazım, sonra kursağımızda kalıyor.

  ligde 8'inci haftaya giriyoruz ve yine falcao yok. ligin 4'te 1'i bitti biz bu adamdan ne zaman verim alacağız.
 • 3766
  takima gec katildi ve bir haftada 3 mac cikartacak gucu yok. iki haftadir ozel programla calistiriliyor. sivas macinda oynamasin. madrid macina guclu cikar sonra deplasmana da gidebilir. bugun sivas macinda oynasa, madrid macinda yorgun olacak sonra deplasmana yine gidemeyecek. birakin dort gun daha dinlensin, calissin hatta gerekirse bir hafta daha bekleyelim ama once tam anlamiyla hazir olsun. 33 yasindaki adam takima gec katildiktan sonra, geldigi andan itibaren haftada 3 mac mi oynayacak saniyordunuz ? hayal kurmayi birakin.

  edit: dorduncu hafta bize katildi. ilk uc hafta fransa’da oynamadi, otelde yatip kalkiyordu. monaco’da oynuyordu diyen ruya goruyordur.
 • 3767
  1 ekim'de oynadığımız şampiyonlar ligi maçından sonra hiçbir şekilde ortalarda görünmeyen oyuncumuz. bu nasıl bir sakatlıktır ki 17 gündür bırakın maçı 1 tane antrenmanda dahi fotoğrafı yoktur. sorun 2 tane maç kaçırmış olması değil, ortalarda olmamasıdır. zira kendisi sadece şampiyonlar liginde 6 maç oynamak için transfer edilmemiştir.
 • 3772
  eğer zayıf noktalarınız varsa ve saldırırsanız kaybedersiniz. önce çekilmeniz ve gücünüzü toplamanız gerekebilir. belki biraz ortalarda görünmezsiniz ama sonra sapasağlam saldırırsınız.

  sun tzu bunu 2500 sene önce savaş sanatında anlatmış. aklın yolu bir.

  falcao'ya oynadığı maçlardaki ikili mücadelelerde dikkat ettiniz mi? adam zayıflığının farkında ve çekildi güç topluyor. anlaşılan o ki, aynı zamanda aldığı bir darbe de var, onu da iyileştiriyorlar. sakince bekleyip güçlenerek geldiği anı beklemeliyiz. sivasspor maçında oynamayacaksa da, ümit ederim ki 22 ekim 2019'daki madrid maçına sapasağlam gelir.
 • 3773
  sakatlığı hakkında şu an referans alabileceğimiz yalnızca ali naci küçük'ün haberi var.

  --- alıntı ---
  işte galatasaray'da falcao gerçekleri

  galatasaray'da kolombiyalı futbolcu radamel falcao sakatlığı nedeniyle 10 gündür takımla çalışamıyordu.

  galatasaray'ın uzun süren uğraşların ardından 2 eylül’de resmen kadrosuna kattığı radamel falcao’nun henüz tam anlamıyla hazır olmadan oynadığı ortaya çıktı.

  transfer sürecinde 1 aya yakın ailesi ile otelde kalan ve tam randımanlı antrenmanlar yapmayan kolombiyalı futbolcunun idman eksikliği olmasına karşın biraz da manevi baskı sonucu oynatıldığı öğrenildi.

  10 gündür takımla çalışamıyordu
  hazır olmadan oynaması nedeniyle falcao’nun aşil tendonunda ağrılar oluşurken, milli maç arası g.saray’ın adeta hızır gibi imdadına yetişti. tecrübeli oyuncu, bu arada hem tedavi gördü hem de özel programa tabii tutuldu. florya’da 10 gündür takımla antrenmanlara çıkmayan kolombiyalı yıldızın tedavisi tamamlanırken bugün tüm ekiple beraber çalışmaya başlayacak.

  son karar fatih terim'in
  falcao’nun daha güçlü ve formda bir şekilde dönecek olmasında teknik direktör fatih terim ve sağlık kurulunun uyguladığı program etkili oldu. yine de falcao’nun sivasspor maçın da oynayıp oynamayacağına terim karar verecek. tecrübeli teknik adam kararını yarın, yani maç günü açıklayacak. bununla beraber falcao, r.madrid maçında ise kesin olarak sahada yer alacak.

  http://www.hurriyet.com.tr/...-gercekleri-41352239
  --- alıntı ---

  keşke bu bilgileri bizzat yener ince'den öğrenebilseydik ama ali naci küçük de genelde kulüpten doğru bilgiler alan bir muhabir. eğer falcao'nun durumu bu haberdeki gibiyse ve fizik olarak tam hazır hale gelmesinin en doğrusu olacağına karar verildiyse bence mantıklı bir karar olmuş.

  önce fizik olarak yüzde yüz olsun, sonra antrenman ve maç eksiklerini kapatacaktır zaten. kasım ayında tam formuna ulaşması ve sezon boyu sağlıklı kalması için uğraşmamız en verimli çözüm olacak gibi. çok kritik maçlar olsa da ekim ayını çoğunlukla andone ve babel ile idare etmeye çalışacağız gibi duruyor.
 • 3774
  ali naci küçük'ün haberi doğruysa mevcut durumda utanılacak, korkacak bir şey yok. ama siz salakça sessiz kalmayı tercih ederseniz her yerden ayrı bir ses çıkar. niye bunu zamanında açıklamıyorsunuz eğer doğruysa?

  yani çok mu zor "falcao idman eksikliği olmasına rağmen takımın kötü gidişi ve taraftarın gösterdiği über ilgi sebebiyle ard arda çıkmaması gereken maçlara çıktı ve aşil tendonunda zorlanma meydana geldi. 1-2 maç dinlendirilecek, özel antreman ve tedavi programı uygulanacak ve daha sonra takımdaki yerini geri alacak".

  bunda bir ayıp mı var?

  http://www.hurriyet.com.tr/...-gercekleri-41352239
 • 3776
  kendisiyle ilgili sorun maç kaçırması değil, maç kadrosuna alınmadığında ya da idmanlara katılmadığında hakkında tatmin edici bir açıklama yapılmamasıdır. “sakat” deyip geçiliyor ancak kulübün konuyla ilgili resmi bir açıklaması yok sanırım*

  taraftarın ortaya attığı komplo teorileri de bu “puslu” havanın yarattığı belirsizliğin sonucudur. en ütopik “komplo” teorisini düşünen ve söyleyen adama “sen de çok abarttın be kardeşim” denemez açıkçası. nitekim bunun sorumlusu yönetime geldiğinden beri “iletişim” sancıları çeken ve konuyla ilgili taraftarı aydınlatmayan “galatasaray yönetimidir”.

  hele ki dünya’ da daha önce eşi benzerine az rastlanır bir şekilde karşılanmış olan, taraftar için bu denli değerli bir futbolcu için, daha da hassas olunması gerekmektedir. havada “van persie vakası”* kokusunun hissedilmesi taraftarı doğal olarak endişelendirmektedir. ve maalesef bu his sürecin akışında “doğal” olarak ortaya çıkmaktadır.
 • 3777
  kimsenin olan veya olmayan sakatlığı hakkında bir şey söyleyip kendisini yormaya gerek yok. geçen sezon * fernando sakatlandığında kaç hafta ne sağlık heyeti ne de kulüp açıklama yapmadı, bunda da yapmayacaktır.

  yani olayı oyuncuda aramayın, kulübümüz veya sağlık ekibimiz bu konuda taraftar kadar hassas değil. en kısa zamanda sahada kendisini görme dileğiyle.
 • 3778
  kendisi ödemiş kuvvacılarından bir kemalist olduğu için ok atma saçmalığına kızmış ve o günden beri bilerek oynamamaktadır. halbuki karşı cenahın forveti vedat muriqi ezelden beri muhafazakâr bir görüşe sahip olduğu için ne sakatlanmış ne de istifini bozmuştur. hakkında komplo teorileri yapılarak zaman öldürülen henüz yüzde yüzünde olmayan gol kartelimiz.
 • 3779
  üzüldüğüm, kahrolduğum ancak transfer döneminde de çokça dillendirdiğim gibi 2019 model van persie olma yolunda ilerleyen futbolcumuz.33 yaşında olan ve bu yaşına kadar çokça sakatlık yaşamış bir futbolcuya çuvalla para verip takımın gol yükünü çekmesini beklemek ne kadar doğru bilemiyorum. umarım yanılırız.
 • 3782
  net olarak belli ki hocanın tercihi değilmiş kendisi, yönetim ve başkanın transferiymiş. ve tabii ki taraftar baskısının da. ben de hocayla aynı fikirdeyim gerçi. 10 defa neden yanlış transfer olacağını anlattım. bir falcao hayranı olarak, kendisini porto'da beri takip eden biri olarak anlattım. acın okuyun, tekrar link veremeyeceğim. sadece tek bir sorum var, onun cevabıyla birlikte beni eleştirin lütfen.

  yazın oynanan copa amerika'da falcao'yu hiç izlediniz mi?

  edit: şunu da daha önce dediğim gibi tekrar belirtiyorum, falcao katkı verir, yipratmaz doğru kullanırsan çok katkı verir hem de ama o kadar. öyle tek basina maç alsın, bizi sırtlasın falan diye hayal kurmayın, onlar 6 7 sene öncede kaldı.