• 3659
  kendisi ile ilgili en büyük tehlike taraftarın beklentisi olan futbolcu. kimileri kendisinden beklentiyi öylesine yükseltti ki karşılaması mümkün değil. takımda ki en iyi futbolcudur ama o kadar. kahraman değildir. belki olabilir o ayrı konu ama kahraman olamadı diye ileride ki haftalarda, kendisi üzerinde saçma sapan bir baskı oluşturursak sıkıntı yaşarız.
 • 3661
  daha önceden kendisi gelse de pek bir şeye derman olmayacağını, asıl sorunun forvet değil başka yerlerde olduğunu dile getirmiştim.

  22 eylül 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçı asıl sorunun forvet değil de bir çok nedenden olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

  gönül isterdi ki bu hafta başlığına methiyeler düzelim, attığı golü, yaptığı mücadeleyi övelim. ama gelin görün ki 3 ay yolunu gözlediğimiz adamı 90 + 3 verilen maçta 90 + 1 dakika da sahaya kurtarıcı olarak sürüyoruz.

  bu arada hatırlatmakta fayda var, falcao için düzenlediğim bal çekilişine katılmayan öğrenci kardeşlerimiz var ise (bkz: #2764155) saat 20:00 ye kadar mail atabilirler.
 • 3662
  yanında ikinci bir forvet olmadan oynadığımız sistemde çok yalnız kalan oyuncumuz. 2 hatta 3 savunmacının ortasında bir şeyler yapması bekleniyor sürekli. yerine andone oynadığında da aynı sorun yaşanıyor. bunun yerine yanına babel ya da andone'yi koyarak daha rahat oynamasını sağlamalıyız. bu şekilde boş alanlar bularak daha çok pozisyona girecek ve beklediğimiz gollerini atacaktır. kısacası çare 4-4-2.
 • 3663
  #2764155 kendisinin takımımıza transfer olması durumunda 5 kavanoz bal dağıtacağımı söylemiştim. çekilişe katılan 32 yazar arkadaşıma teşekkür ediyorum. göndermiş olduğu maildeki isim listesine göre random.org üzerinden yapmış olduğum çekilişin sonucunu aşağıda paylaşıyorum.

  ilk 5 sıradaki arkadaş bal hediyesine hak kazanmıştır. 5 nci sırada yer alan mustafa akkaya arkadaşımız sözlük nickini tarafıma bildirmemiştir. kendisine dönüş maili atacağım 72 saat içerisinde sözlük nicki ile dönmediği taktirde bir sonraki renkdaşımıza hakkı devir olacaktır.

  oldukça yoğun günler yaşamaktayım, tarafıma gönderilen maillere dönüş yaparak kazandığınızı ileteceğim arkadaşlar. tekrardan afiyet olsun, falcao kardeş sende takıma tekrardan hoş geldin. umarım bal gibi goller atarsın.

  tanım : kolombiya da kaplan olarak doğup ülkemizde aslan olarak yaşamına devam etmekte olan, aktif forvetler arasında en cimbomlu arkadaş.

  çekiliş listesi :
  https://gss.gs/uL1.jpg
 • 3664
  yalnız saha içinde değil aynı zamanda saha dışında da katkı veren yıldız golcümüz. galatasaray'a transfer olarak sarget abimizin yaptığı bal çekilişinden bir kavanoz bal kazanama vesile olmuştur.

  28 eylül 2019 galatasaray fenerbahçe maçı öncesi dilerse balımı paylaşabilirim kendisiyle. malum fener balı meşhurdur, abimizin erzincan yayla balı ile önlem almamız gerekebilir.