• 656
  bu yıl net maaşının 14 milyon euro olduğu kolombiyalı futbolcu. bu sezon alacağı 14 milyon euro yerine 3 yılda 15 milyon euro almayı biraz mantık kurarsa kabul etmeyecektir. ayrıca falcao transferi en fazla 2 yıllık bir kontratla yine en fazla 4 milyon euro civarında olmalıdır. bu yüzden bize olan transfer ihtimalini çok zor görüyorum ve de yönetimin bu transferde ciddi adım atacağına ihtimal vermiyorum tabi ki yoklama vardır ancak saydığım ekonomik sebeplerden ötürü resmiyet kazanacaģını düşünmüyorum.
 • 658
  ben gelmesini istemem. gelecek adına iyi bir transfer olacağını düşünmüyorum. zaten halihazırda yaşlı/kiralık oyuncu sayımız yüksek.

  bizim ünü daha düşük ama katkısı olacak ideal yaş aralığında oyunculara ihtiyacımız var.

  sepette bekletilmesinin nedeni de budur. bonservis bedeli ödenmeyecek olmasından dolayı başka istediğimiz oyuncularla anlaşamazsak ffp engeline takılmadan kendisini takıma katabilecek olmamızdan dolayı seçeneklerden biri olarak görülüyor olabilir.
 • 659
  babele verilen 2 +1 kontrat sonrası bize 3 yıldan aşağı imza atacağını ve monacoda alacağı 14 milyonun üzerine 3 4 milyon daha alabileceği bir toplan kontrat isteyeceğini düşündüğüm 33 yaşındaki eski süperstar.
  tüm bunları üst üste koyunca alınmamasını daha doğru buluyorum. yıllıl 2.75 ten puan başı 5 bine okey diyerek 2 yıllıl imza atıyorsa karşılamaya ankara'dan yeni havaalanına gelirim.