• 710
  şampiyonlar ligine katılım için takımlarının daha fazla pay isteme konusunda %100 haklı olduğu lig. aramızda çağ var resmen çağ. bence eninde sonunda bu avrupa süper ligi tarzı bir organizasyon da kurulacak premier lig vasıtasıyla.

  katılım durumunun galatasaray'ı etkileyip etkilemediğini bilmiyorum ama umarım şampiyonlar ligine liverpool direkt katılır da türk takımları için bir engel daha çıkar buraya katılması için.

  beşiktaş en azından 1 ön eleme oynar belki bizde 2 oynayacakken 3 oynarız. bu rezil federasyona, bu rezil hakemlere, bu rezil medyaya, bu rezil futbol iklimine, liyakatin değil siyasetin hüküm sürdüğü kurullara şampiyonlar ligi gibi klas bir organizasyon 3-4 numara büyük.

  zaten bugüne kadar katılmayı başarıp da rezil olmayan bir takım olmadı türkiye'den 0 çekenler, 8 yiyenler, ne ararsan var. daha önce bir kere yarı final, 2 kere çeyrek final bunun dışında 3-4 kerede guruptan çıkarak göreceli olarak bir nebze daha başaralı olsak da bizim de daha önce sıfır çekmekten 1 puanla yırttığımız, gol yeme rekoru kırdığımız zamanlar oldu. en son deplasman galibiyetimiz fc schalke 04 maçıydı, o takım şuan almanyada küme düştü anasını satayım. o maçta oynayan adamların %80'i emekli oldu. durumun vahametinin çıkarımını oradan yapın.

  en azından eli yüzü düzgün birkaç takımla ön eleme oynansın da bir nebze de olsa gücü yeten gitsin.

  bizde işte 1959 öncesi şampiyonluk yalanını, yabancı sayısında 5 sahada 2 tribünde 3 manavda pazarlıklarını, küme düşme kalksın gelsin tantanalarını, yalandan konulan ama uygulamaya kimsenin g*tünün yemediği göstermelik limitleri, hangi hakem kimin akrabası geyiklerini, acaba sıradaki federasyon başkanı hangi müteahhit olacak mevzularını, 10 gol olan maçın özetini 3 dakikaya sığdıran yayıncı kuruluş sorununu çözelim sonra bakarız şampiyonlar ligine falan.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!