• 106
  uzun bir aradan sonra iyi bir kadroya özellikle ön bölgede kaliteli isimlere sahip olduğunu heralde söyleyebiliriz.

  takımda joao felix, bruno fernandes , bernardo silva, diogo jota gibi hücum oyuncularının yanı sıra orta sahada sergio oliveira gibi iyi bir oyuncu var.

  her ne kadar birileri tarafından çok beğenilse de ben bruno fernandes ve bernardo silva'nın çok iyi futbolcu olduklarını düşünmüyorum. bence joao felix bu iki isimden hem teknik kapasite hem de oyun görüşü bakımından daha iyi. tabi bu benim görüşüm, umarım yanılırım de diğer her iki isim de tarihin en iyisi cristiano ronaldo'ya yardımcı olurlar ve portekiz bir avrupa şampiyonluğu daha kazanır.

  pepe bir şekilde yine 11 de kendine yer bulacaktır. bunun dışında özellikle juve-porto maçlarında ben sergie oliveira'yı çok beğendim. fernando santos'un yerinde olsam ilk 11'de oynatırım.

  euro 2020 maçlarında nasıl bir 11 ile çıkacaklarını açıkçası merak ediyorum.

  klasik 4'lü defans, önlerinde orta sahada joao moutinho- sergie oliveira, ön bölgede joao felix, bruno fernandes, bernardo silva en önlerinde ise cristiano ronaldo ofans yönü güçlü iyi bir 11 olur diye düşünüyorum.

  böyle olmazsa da büyük ihtimal 4-3-3 şeklinde çıkacaklardır, muhtemelen ön bölge oyuncularından birini yedek soyundurup orta sahayı üçleyeceklerdir.

  umarım cristiano ronaldo'nun liderliğinde bir avrupa şampiyonluğu daha kazanırlar...
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!