• 99
  an itibariyle youtube’a ilk adımını atmıştır!

  ligin ilk 7 haftasını ve 4 büyüklerin son durumunu değerlendiren bir içerik olan “süper lig notları” 3 kısım olarak yayınlanmıştır. yayınlanan programın linklerini aşağıda paylaşıyorum.

  bununla beraber youtube’ da daha farklı ve daha fazla içeriklerle de bulunacak olan dergidir. abone olmanızı, yayınlara yorum yapmanızı ve belki de programlara katılmanızı tavsiye ediyorum :)

  plase dergi süper lig notları 7.hafta (1.kısım) - galatasaray https://youtu.be/qf78as3Bq2k

  plase dergi süper lig notları 7.hafta (2.kısım) - fenerbahçe
  https://www.youtube.com/...amp;feature=youtu.be

  plase dergi süper lig notları 7.hafta (3.kısım) - beşiktaş & trabzonspor
  https://www.youtube.com/watch?v=p-Ju2qVy1pM
 • 100
  fatih terim’le ilgili saçma sapan, art niyetli ve ucuz yazıdan sonra takibi bırakmıştım. şimdi de ilk youtube yayınına bakınca ne kadar haklı olduğumu anladım. hayatımda sosyal medyada gördüğüm en sevimsiz, en kasıntı, en hıncal uluç kişi yorum yapıyor. evet siyah tişörtlü arkadaştan bahsediyorum. fatih terim’le ilgili o saçma yazıyı yazan kişiymiş. allahım o tavırlar, o kasılmalar, selam sabah dahi vermeden ukalaca konuya girmeler... 2. dakika filan dayanamayıp kapattım. olmaz be gülüm, sizden olmaz. bu kasıntılıkla, yalanla, iftirayla yorum yapmakla üzgünüm ama olmaz.

  oysa sözlük içerisinden bir ekip tarafından kurulunca sevinmiştim. tribün dergi gibi bir çöplüğe alternatif olur diye düşünüyordum. fakat onlar asıl galatasaraylılıklarını unutup tarafsız olacağız diye rakiplere yaranmak adına ucuzluklara imza attılar ve atıyorlar.

  kusura bakmayın, unfollow. artık tek bir satırınızı bile okumam.