• 10
  fifa19 da ilk kariyer sezonumda 15milyon avroya galatasaray’a kazandırdığım forvet. şu an 2024 yılındayım, oyuncunun puanı 91e yükseldi. gün içinde juventus’tan 145milyon avro teklif aldım. az önce de atletico madrid’den de 167milyon avro teklif aldıktan sonra play station’u kapattım. fifa19 da fiyatlar biraz abartı tabi ki.

  uzun lafın kısası “yavaş anlaşırız” ekibine gönülden katılıyorum.
 • 11
  en azından bu sezon yolu buralara düşmeyecek topçu.
  ama fifa19'da benim de kendisiyle bir anım var. 2022-2023 sezonuydu sanırım, elimdeki forvetlerin(orta sahaları da satmıştım ama onların yerini doldurmuştum önceden) hepsini(altyapıdan çıkardığım 78 overall'ı birisi hariç) değerinin üstünde teklif alınca sattım. transfer döneminin son günlerine forvetsiz girince, yaş/overall olarak en mantıklı isim kendisiydi(scout yapamamıştım, allahtan populer oyuncular açık oluyor :d).

  bastım 60-70 milyon € arası bir fiyat ve aldım. benim için tam bir hayal kırıklığıydı. sol kanatta son 3 sezonun gol kralı sessegnon, sağ kanatta mbappe'ye rağmen kendisi pek katkı vermedi. o sırada hızla gelişmeye devam eden altyapı forvetim 87 overall'a ulaştı, bir de üstüne, sezon sonu boşa çıkacak jesus ile söz kesince kendisini ara transfer döneminde transfer listesine koydum. şu an 2024-2025 sezonuna geldim. tek bir teklif gelmedi.
  kendisi ile aynı anda transfer listesine koyduğum ama teklif almayan 3-4 tane daha oyuncum olduğu için bu galatasaray'a katabileceğim daha fazla şey yok diye takım değiştirmek istedim.

  11 de martins(altyapı, 93 overall) ve jesus(92 overall) oynuyor bu arkadaş 12. oyuncum olarak kenarda. ama sürekli patron bize de 3-5 dakka süre ver diye dalıyor içeri. az daha oynamazsa bir sonraki transfer sezonunda gitmek istiyormuş.
  ne güzel dedin öyle gel ağzını öpeyim dedim ama yine teklif alamadı :(.

  başka takımlardan da iş bulamıyorum. ulan cutrone, bitirdin üç kuruşluk zevkimi.
 • 12
  bana artık yaşlanmaya başladığımı gösteren futbolcu.

  böyle adını sanını ilk kez duyduğum futbolcular için "yav çantasını bile alamayız. biz kim falan kes kim. " diye yorumlar okuyunca ulan artık takip edemez olduk diyorum. biz eskiden kily gonzalez, pires, ze roberto ve gallardo gibi dünya markası adamlar için sarfederdik bu cümleleri.

  biz mi ayağa düştük yoksa her önüne gelene olur olmaz yıldız mı deniyor, orasını bilemiyorum.

  seri mesela. kıyamet koptu resmen geldi diye. aynı yaşta sneijder'i almış bir kulüp için biraz fazla zıpladık diye düşünüyorum.