• 14
  https://twitter.com/...s/939568589773950976

  gördük üçlü savunmasını işte. bu adam prandelli geldiğinde de buydu. dün gibi hatırlıyorum yahu. işte bu, sonunda istediğim oldu, allah'ım inanamıyorum demişti de çok fena gaza gelmiştim. aynı prandelli londra'da arsenal'e karşı melo'nun stoper, sneijder'in ön libero olduğu dizilişle çıkıp bizi rezil edince ortalıktan toz olmuştu. bunlar böyle işte. galatasaraylıyım derler ama en çok zararı bunlar verir. koskoca takımın sanki dün kurulan proje takımıymış gibi kobay olarak kullanılmasını isterler.

  lan rijkaard dönemi ne güzel alt lig sendikası diye bir grup çıkmıştı da bizi romantiklerden kurtarmıştı. şimdi öyle bir grup da yok ne yapacağız biz.

  edit: 'bu' ülkede insanlar neden böyle diye sorgulayarak tudor'un üçlü savunma tercihini eleştirenlere laf sokuştur, senin istediğin olduğunda ortaya çıkan sonucu sorgulayanlara da 'ağzı köpürmüş' diyen yalamaların olsun. güzel işmiş harbiden. ondan sonra ülkede tahammül kalmadı, eleştiri kültürü yok. olmaz tabi.
 • 17
  kendisine bile laf atılması, bazı taraftarların geldiği durumun ne kadar içler acısı olduğunu gösteriyor.

  futbolu çok iyi bilen, harika analizler yapan, keyifle okunan bir adamdır kendisi. söz konusu tweetinde söylediği her şeyde de haklıdır. prandelli hakkında söylediklerinde de o dönem için haklıydı. sonucun onun dilediği gibi olmaması bunu değiştirmez.

  ağzından köpükler saçıp etrafa saldırır hale geldi ya koskoca galatasaray taraftarı, inanılmaz.