• 3200
  ciğeri iyi ayağı berbat olan futbolcumuz. daha önce defaatle yazdım yine yazayım. bizim gibi hücuma en az 7 oyuncuyla çıkan bir takım için atak bitiriciligi çok önemli. özellikle orta alanda top kaybını minimum seviyede tutmamiz lazım. yine hücum ederken özellikle bu bölgenin topun yönünü hızlıca değiştirmesi lazım. ndiaye bu iki işte de son derece kötü.

  atlıyor zıplıyor eyvallah. bazen alıp yardırıyor ona da eyvallah ama topa yön vermede belhanda-feghouli ikilisine hiç yardımcı olmuyor. kesinlikle ndiaye değil bizim ihtiyacımız olan profil.
  tekrar kiralamak gibi bir hataya asla düşmemeliyiz.

  pas, pas, pas kardeşim. rakip ceza sahasına gidecek gelecek kendi ceza sahamıza savunmaya yardım edecek. ayriyetten pas da yapacak. pahalı midir, evet. ama defansa 2 tane taş gibi adam bulduk, savunma problemimizi ciddi oranda çözdük mü, evet. maliyete bakıyorsun, 12 milyon euro. demek ki kaliteden vazgeçmeyecekmişiz.

  hasılı kelam 2 tane box to box almadan bize avrupa haram. ndiaye ile falan olacak şey değil bu.
 • 3201
  ücretsiz olarak bir sene daha kiralamamızın elzem olduğu futbolcu. hatta kendisine mecburuz neredeyse.

  önümüzdeki sezon ndiaye ve onye ücretsiz olarak gideceği için sezona 0 tl transfer bütçesi ve eksik sol açık, orta saha ile başlayacağız. bu durumda ağlasak da sızlasak da eğer belirli bir katkı verecek orta sahayı ücretsiz olarak alabiliyorsak mutlaka almamız gerekiyor. önümüzdeki 2-3 seneyi mecburen böyle idareten geçireceğiz.