• 1373
  kendisi muhteşem bi fizik gücüne sahip. arzulu, topu ısırıyor, doksanıncı dakikada en az elli metre dribbling yapabiliyor.
  fakat bir sorunu var: faul. kendisini kaptırmasa, beş kişiyiz on metrelik alanda top zaten bizim olacak fakat faul yapıyor.
  mental anlamda toplanmış bir badou, reges ile birlikte bu takımın orta sahasını üç sezon ayakta tutar.
  son olarak satılmaması gerektiğine inanıyorum çünkü ederini asla bulmayacak. ısıradursun!
 • 1374
  son derece kötü bir ilk yarı geçirdiği halde * sahada öyle bir mücadele ediyor ki kendisine asla kızamıyorum. zaten ikinci yarıda da ilk yarıyı fazla fazla telafi etmeyi başardı. özellikle ceza sahamızdan seken her topta ileride hiçbir oyuncumuzun olmadığı ve kimselerin topa koşmadığı anlarda tek başına ok gibi fırlayarak koşması, sanki her an yorgunluktan düşüp bayılacakmış gibi korkutmasına rağmen inatla peş peşe pozisyonlarda bunu tekrarlaması gözümden yaş getirdi. o kadar özlemişiz ki galatasaray formasının kıymetini bilen, kendi için değil formanın büyüklüğüne duyduğu saygıdan oynayan yürekli futbolcular görmeyi...

  yakın dönemde herhalde onun kadar sevdiğim bir futbolcumuz olmamıştı. saha içindeki faydalarını sayfalarca anlatabiliriz, sabaha kadar dost sohbetlerinde onun sahada yaptıklarını konuşabiliriz ancak kendisini bana çeken şey üzerindeki güzel enerji esasında. karakteri, sevimliliği, efendiliği, eğitimli biri olması vesaire. bu zamana kadar saklamıştım karaoğlan ama artık daha fazla saklayıp iki tarafı da yormaya gerek olmadığını düşünüyorum. evet, sana hayranım. sana aşığım. hep bizimle kal, jübileni bu forma altında yap.

  evet, aşığım.