• 23
  (bkz: #3184085)

  altın kartların nasıl alındığıyla alakalı türkçe bir kaynak bulamadığım için ingilizceden kendim çevirip sizlere yardımcı olmak istediğim oyun. amblemlerden başlıyorum...

  amblemler:  bütün amblemler toplandiktan sonra bütün takaslardan(swap) gelen amblemler altın olarak gelir.

  slot 1:  collector group(toplayıcı grubu/takımı) üyeleri arasındaki swaplardan daima altın versiyonu gelir.

  slot 2: bu karttan 5 veya fazla kopya bulundurmalısınız. ondan sonra takastan gelen bu kart 50% ihtimalle altın olacaktır.

  slot 3: takas listenizde altın kartı da bulunan bir normal kartı slot 3 kartla takasladığınızda altın slot 3 kartı elde edersiniz.

  slot 4: davet ettiğiniz bir arkadaşınız oyuna başladıktan sonra, takastan gelen slot 4 kartların tümü altın olarak gelecektir.

  slot 5: bütün fan stickerları(son iki sayfadaki fan çıkartmaları) topladıktan sonra takastan gelen tüm slot 5 kartlar altın olarak gelecektir.

  slot 6: altın versiyon için günde 4 paket açmalısınız. 4. paketten gelecek olası slot 4 kartların tümü altın olarak gelecektir.

  slot 7: altın versiyon kart için bütün takım sayfasını bitirmelisiniz. bitirdiğiniz takımın slot 7 kartı anında altın olarak hesabınıza gelecektir.

  slot 8: aynı takasta birden fazla kart takaslanması halinde gelecek slot 8 kartı altın olarak gelecektir.

  slot 9: eğer albümünüzde olmayan bir kartı bir slot 9 kartla swap yaparsanız altın slot 9 kart gelecektir.

  slot10: challengeları tamamlamalısınız. tamamladığınız her challenge için rastgele bir slot 10 altın kartı alacaksınız.

  slot11: 5 veya fazla açılmamış paketiniz olduğu sürece, açtığınız her paketten gelen slot 11 kartlar altın olarak gelecektir.

  bonus: intro kısmındaki 6 kartı swap yaptığınızda size gelen her kartın altın olma olasılığı %25 olur.

  bonus2: swap kutunuzda bulunan altın kartlar farklı kartlarla da olsa her yaptığınız swap başına bir eksilir. size gelen kartın da altın olma olasılığı %33 olur. fakat altın gelmese dahi swapteki altın kartınızı kaybedersiniz.

  fan stickerlar: takasta size gelen kart hangi ülkeyi temsil ediyorsa, o ülkenin fan stickerıyla beraber gelecektir. örnek: takasta van dijk geliyorsa hollanda fan stickerı elde edersiniz.

  rivals united kartları: bunlar euro2020 temalı coca cola kapaklarının altındaki kodu promo kod kısmına girerek alınabiliyor. yanında bir de paket hediye ediyor.

  kolay gelsin...
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!