• 1469
  menajerine cok ağır küfürler etmek istediğim futbolcu. para koparmak için çocuğun aklını çelip taraftarın önüne attı.

  arkadaşlar ozan 7.5'a 10'a satılacak bir futbolcu değil. gerçekten değil. sadece 3 ayda yaptıklarından derlenen ufak bir video var onu paylaşacağım. videoyu izlerken 18 yaşındaki bir futbolcunun üzerinde porto forması olduğunu hayal edin. bu adamı porto ne kadara satardı?

  https://youtu.be/saDXim5itMg

  umarım kendisiyle sözleşme yenilenir ve serbest kalma bedeli 30 milyon euro olur. isteyen alsın. 2 sene sonra devre arasında bile 20 yaşında olacak çocuk. hala genç olacak. kariyerinde belkide 120-130 maça çıkmış olacak. 30'u getiren olmazsa oynasın taş gibi stoper sonuçta. maaşına zam yapıp oynatalım aslanımızı. gönlünü yapalım.
 • 1472
  leipzig maçında hem ahmet çalık hem de maicon bayağı bayağı güven verdiler. donk’u zaten hiç saymıyorum. çünkü donk’un ön liberodan çok stoper olduğunu defalarca yazdım. hem hava toplarındaki hakimiyeti, hem topla çıkışı, hem tecrübesi ile yer tutuşu mükemmel. bir stoper için yeterince hızlı da. bu şu demektir elimizde üst düzey dört stoper var beşincisi marcao olacak.

  ozan kabak’ın bunlar arasında iki yıl piştiğini düşünelim kesinlikle dünyanın en büyük kulüplerinde oynayabilecek kapasiteye kavuşabilir. ancak erken koparsa enes ünal gibi olur ve hem kendisi hem de galatasaray taraftarını çok üzer. iki-üç yıl daha galatasaray’da kalması ozan’ın daha çok para kazanmasının da yolunu açar. yani kazan-kazan-kazan-kazan durumu. (galatasaray-ozan-gittiği kulüp-menejeri)

  menejerinin de kariyer planlamasını böyle yapması gerekir. çünkü büyük kulüplerden birine giderse ve ilkonbir yaparsa menejeri de en yüksek primi kazanacak demektir.

  (bkz: 12 ocak 2019 rb leipzig galatasaray maçı)
 • 1473
  kendisi 3 ayda takımın vazgeçilmezi olmuş, her hatasını farkedip üzerine koymuş stoperimizdir.
  bonservisini alip gitmeyecektir. gidecekse en az 7.5 m euro getirecektir ki ederinin altında olduğunu söylüyor olmamiz bile kendi başarısıdır.
  çocuk öyle kendisini sakınacak, takımını satacak karakterde bir çocuk degil gördüğümüz kadarıyla.
  2018 2019 sezonunun ikinci devresinde de hep yanındayız çocuk.
 • 1474
  babamın oğlu değildir.

  hoş babamın oğlu olsa dahi her şeye tahammül edilmez. ben öz abimi bile silmiş adamım!

  her hatasında sonuna dek arkasında olan taraftarla hiç bağ kurmamış gibi duran topçu. aklı ve kalbi hiç burada olmamış. bu takımı hiç özümsememiş.

  umarım sene sonu şampiyon oluruz ve o da şampiyon takımın ilk on bir oyuncusu olarak piyasa arttırır. daha sonra güzel bir paraya yollarız. ingiltere, almanya nereye giderse gitsin. bizden sonra dünyanın en iyi futbolcusu mu olur ya da saçma sapan ikinci lig topçusu mu olur, umurumda değil. sıradan birisi bile değil artık gözümde.
 • 1476
  2.yarı* ve galatasaray kariyerinin geri kalanında, kendisini sonuna kadar destekleyeceğiz ilk günkü gibi.

  tribünde yine her hatasında bizzat alkışlayacağım, gücüm yettiğince itici güç olacağım.

  seni karı kız kesmekle itham edenlere, ahmet çalıkla futbolunu, arda turanla ise karakterini bir tutanlara inat, senciyiz çocuk.

  bize çok faydalı olup, çok güzel para kazandıracaksın, top class bir oyuncu olacaksın.

  aslanım benim, burayı ve sosyal medyayı takip ediyorsan, aldanma sen emi seni sevmeyenlere?
 • 1477
  1 ay içerisinde kendisine olan sevgim nerdeyse yerle bir oldu. hala bizimle sözleşme yenilememiş olması akıl alır gibi değil. altyapıdan çıkan daha 18 yaşındaki çocuğu bile yeni sözleşmeye ikna edememiş olmamız çok üzücü. bu saatten sonra bonservisini getirdiği sürece istediği kulübe gidebilir, zerre üzülmem. gönül isterdi ki sözleşme yenilesin ve sene sonunda en azından 15 milyona gitsin. biz de arkasından iyi dileklerimizi sunalım, desteklemeye devam edelim. ama görünen o ki süreç böyle olmayacak, sözleşme yenilemeyecek ve zorunlu olarak göndereceğiz.