• 75
  beşiktaş maçı öncesi bir kez daha yüzünü göstermiştir.

  (bkz: 27 ekim 2019 beşiktaş galatasaray maçı)

  siz burada birbirinize laf sokmaya, hakaret etmeye ve üzmeye devam edin. onların da istediği tam olarak bu!

  galatasaray' ı hocasıyla, taraftarıyla ve yönetimiyle birlikte parçalayıp güçsüz hâle getirmeye uğraşıyorlar.

  siz de trollerin gazına geliyorsunuz. aferim hepinize, bravo!

  edite: düzeltme
 • 76
  galatasaray camiasındaki dış güçler histerisinin tezahürü olan ifade.
  hayat karşısında futbol denen seyirlik oyunu çok fazla ciddiye almakta bunu söyleyenler. oysaki futbolun hayatım tek bir anı kadar değeri yok, sadece eğlencelik bir oyun.
  kötülük, dış güçler vb söylemleri bırakıp herkes kendi işine odaklanırsa kaybederken bile keyif veren (bakın gurur veren demiyorum it gibi koşup hiçbir şey yapamayan bir takım değil, sistemli, düzenli ne yapacağını bilen, oynayan bir takımdan bahsediyorum) bir galatasaray görürüz.
  o zaman da kimse tıpkı geçen sezon olduğu gibi kötülük vs demez, işler kötü gidince bunlara sığınmak sadece yaptığımız işteki yetersizliklerimizi kamufle etme çabasıdır.
 • 77
  benim 2019-2020 sezonunda kötü gidişatın nedeni olarak görmediğim kötülük tipi.

  hayır sanarsın takım çok güzel gidiyor da belhanda'nın seks skandalı, hasan şaş'ın izlanda böreğini reddetme skandalı falan ortaya çıkıyor. takım bok gibi oynuyor, insanlar eleştiriyor. her kavramın içini boşalttığımız gibi bunun da içini boşaltmayalım.
 • 79
  evet var böyle bir şey ama her kötü oyun ya da puan kaybı sonrası gündeme getirilmesi kabak tadı vermeye başladı. şampiyonlar ligi'nde maç kaybediyoruz, maç sonu açıklaması "üzerimize oyunlar oynanıyor, galatasaray taraftarı bu tuzağa düşmesin" bilmem ne. ya hadi abicim ya. bir şeyleri gölgelemek için gereksiz gündeme getirilmesi gerçek anlamını ve ciddiyetini kaybetmesine sebep oluyor artık. iktidarın ülkede kötü giden her şeyi dış güçlere, fetöye, cehape zihniyetine bağlamasına benzemeye başladı bu iş. yapmayın etmeyin.