• 1879
  12 temmuz 2020 ankaragücü galatasaray maçında kenar da yunus yada jese nin yerinde olsam fatih hocama olan güvenim net azalırdı.

  pandemi dönüşünden beri iyi oynadığı tek maçı geç maç içinde 30 dk dahi hatırlamıyorum.

  bunun suçlusu da kendisi değil. sol bekte rezil performans sergilerken sol içe geçti ve kendine geldi. nezaman tekrar sol beke yada sol öne atsak hiçbirşey yapamıyor.

  her duran topun başına geçiyor ama maalesef duran topları da galatasaray gibi bir takımda çok daha yetenekli ayaklar kullanmalı.

  imkanım olsa dün kullandığı duran topları arka arkaya kesip montajlayıp buraya atsam sinir krizleri geçiririz.

  duran toplar dışında maç boyu 1 kişi eksik oynattığı için eleştirecek birşey bile yapmadı maç içinde çıkana kadar.

  herkese sarachi ye yükleniyor ama önünde böyle bir performans veren bir adam varken tek başına sol tarafta oynamakta zor olsa gerek

  soliç hariç kesinlikle yeri yok bence takımda.
 • 1880
  ön tarafta formda olduklarında feghouli, falcao, onyekuru gibi iş yapabilen oyuncular olduğunda, dinamizmi ile fark yaratabiliyor ama yaratıcılık kısmını da ömer bayram'a yüklediğinizde maalesef olmuyor.

  ömer bayram, emre akbaba, taylan antalyalı, adem büyük, ahmet çalık, martin linnes gibi isimlerden en fazla üçü aynı anda oynadığında etkili olabiliyor ama hepsi birden oynarsa ve takım pozisyon oyunu oynamayı çalışırsa yaratıcılık anlamında çöküyor tabii ki.

  her şeye rağmen ömer bayram'ın bu sezon ekstra bir katkısı oldu ve hala çok iyi bir rotasyon oyuncusu olabileceğini düşünüyorum. yeter ki zamanında umut bulut'a takımın birinci santrforu gibi misyonlar yükleyip, yok ettiğimiz gibi tekrarlarda bulunmayalım.