• 1739
  galatasaray' ın öz evlatlarından, takımın 2019-2020' de, orta sahada okan-suat ikilisinden ortaya karışık görüntüler sunan, koca yürekli dinamomuz.

  bize gelmeden önce çocukluk fotoğraflarını paylaşmıştı galatasaray formalı. ilk geldiği sezon elinden geleni yapsa da, bir türlü taraftara yaranamıyordu. hatta gönderileceklerin en başındaydı. ancak o galatasaray' da, taraftarı olduğu kulüpte oynamanın kıymetini bildi, çok çalıştı ve hak ederek formasını sırtına geçirdi. takım içinde de özellikle yabancı futbolcularımızla arası çok iyi. iyi ki geldin aramıza ömer bayram. formanın kıymetini bilerek oynuyorsun. bize senin gibi adamlar lazım !

  https://www.youtube.com/watch?v=hRN8mFpGtEM
 • 1740
  kendisinin galatasaray'da olmasından mutluluk duyuyorum. bonservis ücreti belli, aldığı para belli, takım içerisindeki statüsü belli. ama bu sezon öyle bir oyun oynadı ki, tam bir fiyat performans ürünü. bu sezonki oyununu, istatistiklerini, mücadelesini 4-5 milyon euro'ya aldığımız ve 2 milyon euro ücret verdiğimiz yabancı bir oyuncu yapsa çoğu kişi kendisini duvar kağıdı yapmış, formasını almıştı.

  'tırnaklarıyla kazıya kazıya gelmek' deyiminin kanlı canlı örneği. böyle devam ömer, tosunum benim. adrese teslim ortalarının hayranıyım.