• 1699
  16 şubat 2020 galatasaray yeni malatyaspor maçında sol bek pozisyonunda maçı defansif açıdan neredeyse hatasız tamamlayan oyuncumuz. halbuki ömer'in sol bek performansı kimseyi tatmin etmiyordu.

  demek ki futbolda öz güven de önemli bir unsurmuş. düzenli forma giyen (tabi önce ömer gibi hakketmek lazım) bir oyuncunun öz güveni yükselince performansı ve katkısı da yükselebiliyormuş.

  hiç sorguladık mı acaba ömer niye bu maçta sol bek oynadı? linnes de toparlamaya başlamıştı.
 • 1702
  lemina’ya tarz olarak en çok benzeyen demeyelim de benzeyebilecek topçu. donk’u seri’nin yanına koymaktansa ömer’i oraya çekmeliyiz. işleyen sistemimizi bozmamalıyız. donk aşırı durağan kalır. 2020 kadıköy lanetinde derbinin şifresi burada gizli. lemina yerine ömer bayram’ı yerleştirmek.
 • 1703
  breda, hollanda dogumlu futbolcu. cilgin, sorumsuz, bi daha mi gelecez dunyaya diyen bir tip olsa bugun breda sokaklarinda ot cekiyordu.

  cilgin ve sorumsuz birini mi ariyorsunuz, bkz. tt :( 5 yil oldu hollanda'ya tasinali, kariya, kiza, bara, klube doymadim. cok param olsa villada eglencenin dibine de vururdum. :(
 • 1704
  ömer bayram'ı ortasahanın ortasında, hele hele savunma önünde, lemina'nın pozisyonunda oynatmak demek resmen intihardır. ömer hiç mübalağasız sadece yürümek için sağ ayağını kullanıyor. üstelik çevre kontrolü çok zayıf, ömer'e desen ki "hadi ömer 100 kere topu birbirimize atıcaz" daha 20 falan olmadan "bu ne lan" diyip topu alıp basar gider. ömer'de al ver yoktur. ömer topu alır, basar gider, nadiren de geriye döner. ömer'den sol içten rakip sol ortaya pası çok ama çok nadiren görürsünüz. bunun yerine soluna doğru dönüp çizgiye inmeyi tercih eder.

  olmaz arkadaşlar aman diyim, aklınızın ucundan bile geçirmeyin. ömer'i forvet oynatalım diyin, olur; ama bir stoper, bir de merkez/defansif ortasaha asla ama asla oynatılmamalı. sol iç ortasaha, sağ iç ortasaha oynasın, sağ bek bile oynasın. ama dmc/mc olmaz ömer'den.