• 1081
  şampiyonlar ligi ve büyük maçlar hariç orta sahada her türlü iş yapabilecek temposu ve hareketliliği var.
  kanat ve bek oynadığı için sırtı dönük top aldığında epey bocalıyor, rakip baskı yaptığında oyunu açamıyor.
  yüzünü kaleye döndüğü anda ise pas ve dribling ile topu gayet iyi taşıyor.
  bence en iyi yaptığı şey etkili duran top kullanmak.
  yemin ediyorum belhanda’dan sonra ilaç gibi geldi.
  ömer hala gelişebilecek bir yaşta, oyununu daha iyi yerlere taşıyabilir.
  herhangi bir anadolu takımında yıldız bile olabilir.

  (bkz: 2019-2020 sezonu)
 • 1082
  ömer bayram, şu an x bir anadolu takımın orta sahasında oynuyor olsa, biz dahil herkes onu alabilmek için yarışırdı. orta sahada bu lig için çok yeterli bir performans gösteriyor. sol beke geçtiğinde de ptt 1. lig seviyesine düşüyor. o derece enteresan bir futbolcu. artık hayatından sol bek kavramını çıkarmalı. mümkünse oraya hiç geçmemeli.
 • 1083
  19/20 sezonunda muslera ve nzonzi’yi bir kenara koyarsak takımdaki en formda oyuncu bence. hazırlık maçları dahil, lig maçlarında az süre aldığı halde gösterdiği iyi performans tebriği hak ediyor.

  fizik olarakta takımdaki çoğu oyuncudan iyi olduğunu düşünüyorum. inşallah ilk onbirimizin vazgeçilmezi olur, çünkü şu an bunu hakediyor fazlasıyla.
 • 1084
  her şeyden önce; koşan, basan, kendini yırtan bir oyuncu. bazı başka oyuncularımızın aksine maç seçmiyor(ki seçse oynayamaz) muslera, luyindama, nzonzi ve andone'den sonra ilk 11'e yazılması gereken ilk oyuncudur. sol bek değil de 3-5-2'nin solunda oynayabilir bence. bu şekilde pozisyon alma zaafiyeti giderilebilir.
 • 1087
  bu adam bana rierayı hatırlatıyor. riera galatasaray kariyerinde sol bek oynayarak ağzımıza bir parmak bal çalmış ondan sonra da marianoya kadar defanstan ayağa pasla top çıkaran beke hasret kalmıştık. şimdi de ömer orta sahada aradığımız dribling ile ileri gidebilen orta saha açığımızı kapatıyor. bence (her ne kadar seri son maçta bizi sinirlendirse de) ömer - nzonzi - seri orta sahasında ısrar etmeliyiz diye düşünüyorum. en azından belhanda ve leminaya yeriniz garanti değil mesajını verebilmeliyiz.
 • 1088
  son maçta* belhandanin tam iki kati kilit pas atmış oyuncu. ayrıca şu ana kadar ligde çok oynamamasına rağmen 3 asist yapmış ve oynadığı her maçta takım nispeten daha iyi oynamış. ikili mücadelelerde başarı yüzdesi de çok yüksek. sonuç olarak belhanda fanlarının baktığı her özellikte belhandanın fersah fersah önünde. ama fatih terim bundan sonraki maçlarda yine belhandayı oynatır onu oynatmaz, yazın bir kenara
 • 1089
  orta sahadaki bu kadar isimli papaz oyuncu varken üç isimden biri olabilmesi büyük azim ve başarı gerçekten. hatta bazı bölümlerde nzonzi hariç hepsinden iyi oynuyor.

  sol bekte ise hiç bu kadar çevre kontrolü kötü bir bek oyuncusu uzun zamandır izlememiştim. her an adam kaçıracakmış gibi duruyor.

  pes’te bir futbolcuyu kolla ileri sürdünmü 85 yanar da arkaya çektin mi 71’e filan düşer de şok olursun ya hani. o hissin sahada vücut bulmuş hali.