resim
Olimpiu Vasile Moruţan
Takım:Pisa
Mevki:Sağ Kanat
Yaş:23
Boy:1.73
Uyruk:Romanya
 • 1391
  çok büyük potansiyele sahip olan yetenekli futbolcumuz. oynayabileceği bir takıma kiralanabilir mi diye düşünüyordum ancak bu hamle onu daha da geriye götürebilir. ne kadar içine kapanık olduğundan herkes bahsediyor, onu sıfırdan başka bir şehre başka bir takıma göndermek olumsuz etkileyebilir.

  okan hoca futbolcu kazanma işini yapabilen bir teknik adam. üstünde durursa morutan'ın potansiyelini ortaya çıkarabilir. 4m € yatırım yaptık, 4 sene daha kontratı var, yaşı daha 23. çok tecrübesiz bir futbolcu da değil, 207 kez profesyonel seviyede maça çıkmış, romanya milli takımında da oynamaya başladı.

  çok özel bir futbolcu, tüm galatasaray camiası olarak berbat geçirdiğimiz bir yılın ardından kendisinden vazgeçmek doğru olmayacaktır. gerçekten çok özel bir isim, üstünde durulursa iyi yerlere geleceğine eminim. ayrıca kadromuzda kilit açabilecek potansiyele sahip olan sınırlı isimlerden biri. çalım yeteneği üst düzey, çok rahat adam eksiltebiliyor, uzaktan şutu var. kendisini bir yere kiralarsak sezon ortasında çok yüksek ihtimalle pişman oluruz. umarım kendisinden faydalanabiliriz. okan hoca çok yüksek ihtimalle 4-2-3-1 ve türevlerini kullanarak takımı sahaya dizecek. morutan'ı kanada hapsetmek yerine ön üçlünün ortasında serbestlik tanıyabilirsek verimi daha da artabilir. sezon içerisinde ritim bulduğu durumda takımın değişilmez ismi olabilir.

  ------target man------
  kerem-morutan-yunus

  bu hücum hattının arkasına da 2 tane üst düzey orta saha koyabilirsek yarışmacı bir takım olacağımızdan eminim.
App Store'dan indirin Google Play'den alın