• 401
  sevgili yazarlar;

  bu gün 5 arkadaşımızın hesabını kapatmak zorunda kalmamız üzerine hatırlatma gereği hissettik, karaborsa galatasaray sözlük'te kesin ve tavizsiz şekilde yasaktır. zor kazanılan üyeliği kaybetmenin en kolay yoludur.

  --- alıntı ---

  pilot olma sebepleri
  karaborsa
  ç) sözlük üzerinden maç biletleri ve sair giriş kartları için karaborsa yapan ya da karaborsaya aracılık ettiği tespit edilen kişilerin hesaplar kapatılır. herhangi bir maçla ilgili, elinde fazla bilet, kombine, davetiye bulunan kişiler, bu biletleri sözlük üzerinden sadece ve sadece gişe fiyatı + (varsa) hizmet bedeli miktarına satabilirler. bu miktarın 1 kuruş üstü bile karaborsaya girmektedir. galatasaray sözlük asla ve asla karaborsaya ve karaborsacıya aracı olmaz. maç başlıklarına ellerindeki fazla bileti satmak amacıyla yazı yazan kişiler, bileti gişe fiyatına satmaya razı olmuş demektir ve asla bunun üzerine bir miktar talep edemezler. böyle bir talepte bulunan kişiler sözlükten uçurulur. ayrıca, bileti almak isteyen kişi, gişe fiyatından yüksek bir miktara razı olmuş olsa bile bu sonuç değişmeyecektir.

  --- alıntı ---

  galatasaray sözlük, galatasaray taraftarının kulübümüzün kültürüne ve taraftarlık ruhuna uygun şekilde paylaşımda bulunduğu interaktif bir platformdur. asla kazanç kapısı olarak kullanılamaz. öte yandan bu tarz ihlallerin gözden kaçmasına hassasiyetleri sayesinde engel olan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

  22 ekim 2017 tarihinde hepinizin keyifli bir pazar günü geçirmesi temennisiyle...