resim
Okay Yokuşlu
Takım:Getafe
Mevki:Önlibero
Yaş:28
Boy:1.91
Uyruk:Türkiye
 • 663
  celta vigo'da forma şansı bulamayan türk defansif orta saha.

  tanım 2: domenec torrent'in oyununa uyum sağlayacak defansif orta saha. okay uzunca süredir yurt dışında. çeşitli liglerde oldukça iyi oyunlar ortaya koydu. ispanyol futboluna, pas oyununa ve ispanyolca'ya aşina.

  bu sezon 7 maçta 122 dakika süre almış. milli takımla turnuva için mücadele etmek isteyebilir. avrupa'da devam ediyoruz. kendisini kiralık hatta bonservisiyle almak mümkün olabilir.

  okay hayat maçında aytaç'ın verimli olmadığı savunmayı üçleyen 6 numara'nın en önemli isimlerinden birisi yerli olarak.hatta belki muadili bile yok. rotasyonda çok tasvip etmesem de luyindama'nın gidişiyle alpaslan'la beraber stoper olarak da yazılabilir. ayağı oldukça da düzgün. uzun ve hava hakimiyeti iyi bu sebeple hem savunmada katkı sağlar hem de ofansif duran top aksiyonlarında tehdit oluşturabilir ve şut kabiliyeti de hiç fena değil. 94 doğumlu 27-28 yaşlarında. hem takımın tecrübe eksikliğini giderebilir, hem yabancı sınırı için elimizi güçlendirebilir ve yabancı hakkını farklı bir alana kullanma şansı sağlayabilir. kadroya katılması gereken bir isim olarak görüyorum.
 • 664
  sırf yerli ve isim yapmış diye kadroya katılması hatalı olacak orta saha oyuncusu. milli takımın kendinden düşük rakiplerle oynadığında etkili olamamasının bir numaralı sebebi olarak kendisini set oyununda çok geride konumlandırması ve pas kalitesinin yetersizliği olarak görüyorum ve bizim şu anki problemimiz olan kapanan takımı açamama sorununu yapcağı yan ve geri paslarla daha da arttıracağını düşünüyorum.