resim
Okan Kocuk
Takım:Galatasaray
Mevki:Kaleci
Yaş:27
Boy:1.87
Uyruk:Türkiye
 • 1220
  sürekli oynamadığı için form tutamadığını düşündüğüm kalecimiz. ben galatasaray veya başka bir takım için yetersiz bir kaleci olduğunu düşünmüyorum.

  son dönemde okanda gözlemlediğim durum öz güven sorunu. asla kötü bir kaleci değil okan. muslera'nın sakat olduğu 2020-21 sezonunda fatih öztürk'ten formayı almış ve sezonun ilk yarısında başarılı bir performans ortaya koymuştu. keza 2021-22 sezonunda giresunsporda da oldukça başarılı bir sezon geçirdi.

  okan galatasaray'a katkı verecektir. ama muslera gibi dominant bir ismin arkasında değil okan altay veya uğurcan olsa onlar da form tutamazlar.
 • 1222
  yedek kalecinin şans geldiğinde hazır olması gerekiyor bu da kolay bir şey değil. şans pek gelmiyor çünkü önünde muslera var. 22-23 sezonu özelinde okan hiç hazır görünmüyor. türk olması ve yıllar önce gösterdiği iyi performans sayesinde hala galatasaray’da. geçen sezon onurcan piri gibi vasat bir kaleciye bile forma kaptırmıştı. gelecek vaat eden bir kaleciydi zamanında ama bence şu an vasat bir kaleci. ligde ciddi anlamda kaleci problemi var. büyük takımlar hariç iyi kaleci diyebileceğim pek kimse yok. batuhan şen’i oynayacağı bir takıma kiralık vermek yerine yedek kulübesinde oturacağı bir yere gönderdik. seneye yine kaleci problemi olacak. jankat yılmazuzun yıllar sonra galatasaray altyapısında umut vaat eden ilk kaleci benim için. bu çocuğu değerlendirmek gerekiyor. seneye kesinlikle oynayacağı bir takıma göndermek gerekiyor.
 • 1223
  okan kocuk'un kötü bir kaleci olduğunu düşünmüyorum ama muslera'dan sonra galatasaray kalesinin emanet edileceği isim olduğunu da düşünmüyorum. meslera ile en fazla 2-3 sezon daha gidebileceğiz. bu süreçte mutlaka ama mutlaka muslera'nın alternatifini hazırlamamız gerekiyor. yerli kaleci kuralı sebebiyle de hazırlayacağımız bu isim yabancı olamayacak. ya mesela bırakır bırakmaz bir yabancı kaleci alacağız ya da yerli bir isme güvenerek ona şans vereceğiz. esasında 27 yaş bir kaleci için çok geç bir yaş sayılmaz ama büyük takım kalesini korumak için oldukça ideal bir yaş. ama ne yazık ki okan bir türlü o ışığı veremiyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın