• 97
  ne ağladı be arkadaş. fikstür* çekildikten sonra ilk söylediği şey beşiktaş yine ikinci yarı galatasaray deplasmanına gidiyor oldu. yahu bu kadar sığ, bu kadar cahil insanları nasıl çıkarıyorlar televizyona. neymiş efendim derbiler de hep aynı haftaya denk geliyormuş. yahu bu haç yine kurbana denk geldi demek gibi bir şey. kura çekimi öncesi zaten yayıncı kuruluş için ayarlandığı söyleniyo derbi haftalarının.
 • 100
  futbol yorumlaya çalışan eski futbolcudur. futbolla ilgili yaptığı yorumları, futbolu öylesine takip edenlerde rahatlıkla yapabilir. tek bilgi kaynağı twitter, onu bile doğru düzgün kullanamıyor.

  zamanında profesyonel futbol oynamanın ekmeğini yiyenlerden, keşke oynadığı dönemde hangi sporla uğraştığını biraz daha derinlemesine araştırıp, öğrenmiş olsaymış. bugünlerde televizyon karşısında anlatacak bir şeyleri olurdu.
 • 101
  tv yorumcusu olmaya çalışan, saygısız, bencil ve fanatik beşiktaşlı.

  ne zaman tvde bir programda denk gelsem çok ama boş konuşuyor ve biri bir şey söylemek için araya girince "araya girme lafımı bitireyim" triplerine girerken konuşması bitip başkası konuşmaya başlayınca da zırt pırt araya girip lafı kesmektedir. geçenlerde ali baransel'in moderatörlüğündeki bir programda konuşması sırasında araya girdi diye azarlamadığı kalmış, terbiyesizlik etmişti.

  geçenlerde hakem mevzusu açılınca "objektif olmayanları hoplatmayayım şimdi" gibi bir şey zırvaladı. kendisi objektif bakabilse kararlara görecek her şeyi ama bunu geçtim artık beklentim yok kendisinden.

  eskiden izlerken gülerdim kendisine. hatta stüdyodakiler de kafa bulmaya başlamıştı kendisiyle. çekilebilir bir tarafı vardı bu adamın ama zamanla terbiyesiz ve saygısız bir hale girdi ve çekilmiyor artık.

  bir de kendisini uzman sanarak konuşuyor. her şeyi en iyi o biliyor. kafasındaki bilgiler dışındaki bilgilere tamamen kapalı. ben bu tip insanları şahsi hayatıma bile sokmuyorum. uzak durulması gereken tiplerdendir. kaale alındıkça da kendisini bir şey sanıyor.