resim
Okan Buruk
Görev:Teknik Direktör
Takım:Galatasaray
Yaş:48
Uyruk:Türkiye
 • 2819
  takımın başında yaptırdığı ilk antrenmanla bile takdirimi kazanmış hocamız. aslında hiç anlamam bu antrenman metodlarından ama takımın antrenmanlarını izlerim hep. çok uzun bir zaman sonra ilk defa takım idmanda farklı şeyler çalışıyor. başarılı olacağına dair şüphelerim vardı, fakat kendisindeki inanç ve kendine güven beni de ikna etti. arkandayız okan hocam. şampiyonluktan başka yol yok.
 • 2820
  kasım-aralık döneminde sanırım 35-40 gün kadar lige ara verilecek. okan buruk, bu durumu hesap edip, takıma sağlam bir yükleme yapar diye düşünüyorum. bu sezon dünya kupası nedeniyle geçmiş sezonlara benzemeyecek. kasım-aralık döneminde yeniden bir yükleme, kamp yapma şansı olacak takımların.

  okan hoca bu durumu dikkate alıp, ligin 10.haftasından sonra veya ligin ikinci yarısı itibariyle takımın fizik gücünün artacağı bir method uygulamayacaktır. lig başlar başlamaz kafa göz dalan, fizik gücü iyi bir takım yaratacaktır diye umuyorum. zira, geçmiş yılların aksine bu sezon, sezonu erken açan takımlar daha avantajlı olabilir.
 • 2821
  yeni sezon açılış konuşmasını gstv’ye poz keserek yapmış teknik direktör. nereden nereye geldik yahu? biz böyle bir camia değildik. bu populist ve şov kokan açılış konuşması bir tek beni mi rahatsız etti? bu tür hareketler bizim camiayı kenetleyecek hareketler değil. bu hareketler aile içerisinde, gerçekten ve samimi şekilde yapılır. bu şekilde gerçek bir takım mı oluyoruz şimdi biz? yapmayın. umarım bir an evvel fabrika ayarlarımıza döneriz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın