• 494
  2001'den beri kendisine karşı yıldızımızın bir türlü barışmadığı kişi. ama bunu bu sezon tersine çevirebilir. 2017-2018 sezonunda fener'i içerdide dışarıda yendi. özellikle ligin 2. yarısında aldığı fener galibiyeti fener'in kolunu kanadını kırdı. adeta ligden kopardı.

  şimdi takımı 27. haftada başakşehir'i ağırlayacak. eksik başakşehir'den puan koparabilirse bu bize de büyük kredi getirecek. hele gider 29. haftada yine sahalarında beşiktaş'a da puan kaybı yaşatabilirlerse 2017-2018 sezonunda en büyük katkı kimden anketinde tudor'dan fazla oy alır.

  bir düşünün yahu. efsane olmaz mı gerçekten? sırayla fener'i yeniyorsun, fener knock out, başakşehir'i yeniyorsun başakşehir knock out, beşiktaş'ı yeniyorsun beşiktaş knock out ve galatasaray şampiyon!!!!
 • 496
  galatasaray'a karşı anlaşılmaz bir öfkesi olan eski oyuncumuz. ama böyle böyle her maçta göze batması ne yalan söyleyeyim hoşuma gidiyor. çünkü unutuyoruz. inter imzaları, 2000-2001 ankaragücü maçı, her maçımızda yaptığı tahrik edici hareketler falan derken ondan gelecek hayır rakiplerimiz x takımına puan kaybetmişten öteye gitmez benim için.
 • 498
  üst üste 6 kez sampiyon olmamızı engelleyenlerden biridir. diğeri e.b dir. miko kadar boyu türlü türlü huyu olan hani.

  kasten kırmızı kart gördüğü 2001 yılındaki galatasaray ankaragücü maçında staddaydım. linç edilirdi şu anki stad olsa. millet zor zapt etti kendini.
  o maçta yırtınan ve yanilmıyorsam golumuzi atan ise hasan şaş'tı.

  cafer de primle beraber kopek gibi koşmuş deli gibi oynayarak 2 gol atmıstı. ersun un para dolu cantayı gordugu soyunma odası ali sami yen stadı ndaydı.

  2. kattan aşağı atlayacak bi arkadaşı 4 polis zor tutmuştu.

  hafiza tazelemekte fayda var.