• 352
  oğuz altay, tgrt’deki stüdyo futbol programında yorum yapmaya başlamış. keşke bir konuşma ve kendisini dinletme dersi alsaydı. aralara girdiğinde ne söylediği anlaşılmıyor, konuşma sırası kendisine geldiğinde de cümleleri uzatıyor bu sefer de ne demek istediğini anlatamıyor.

  ahmet ercanlar ve ömer faruk ünal, galatasaray karagümrük maçında hakem raporunun değiştirilip fatih terim’in cezasının düşürüldüğünü söylüyorlar ve daha bundan ötesi var mı diye de ekliyorlar. evet değiştirildi ama neden değiştirildi? bunun cevabını ya bilmediğinden ya da başka nedenle oğuz altay vermiyor/veremiyor.

  hakem o maçta raporuna fatih terim’in kendisine, “cibilliyetsizlik” dediğini raporuna yazmış. halbuki fatih terim “ciddiyetsiz” diyor. bunu hem 4. hakem hem de tv görüntüleri doğruluyor ama sıyrık hakem ya kasten ya da verdiği taraflı kararların yarattığı baskı nedeniyle, söylenen sözü raporunda yanlış aktarıyor. bunu tespit eden tff, 4. hakemin de beyanlarıyla hakeme raporunu düzelt diyor ve düzeltiyor. burada yanlış yapan mustafa öğretmenoğlu ve yaptığı da resmen iftira atmak.

  bunları anlatmak çok mu zor. biliyorsa söylesin, bilmiyorsa öğrensin.

  son olarak, tgrt’deki bu programın da birileri tarafından ya satın alındığı ya da galatasaray düşmanları tarafından yönetildiği çok açık. zaten reklam silahı ile ali koç’un tarafsız yorumcuları kovdurduğunu da biliyoruz. oğuz altay olduğu için iki programdır izliyorum ve her ikisinde de ikişer twit atmama rağmen hiçbiri yayınlanmadı. halbuki kanatlıların attığı twitlerin bazıları üçer-beşer kez yayınlandı. burada bile ne kadar taraflı oldukları ve maalesef galatasaray’a nefret kustukları belli.

  üzgünüm demeyeceğim çünkü acıyorum onlara.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!