• 1239
    henüz 31 yaşındadır ve normal şartlar altında bir orta saha oyuncusunun en olgun, en verimli performanslarını sergileyebileceği bir dönemdedir. ayrıca dünyanın en prestijli kulüplerinde oynama şansı bulmuş bir oyuncu olduğundan tecrübeleri paha biçilemez.

    ancak maalesef son altı sezondur sakatlıklar yakasını bırakmamış, senede 20 maçtan fazla forma giymeyi başaramamıştır. bu sezonu da kalça sakatlığı sebebiyle kapattığını öğrentik ki bu hiç hayra alamet değil tabii.

    buna rağmen galatasaray taraftarı ve kendisini ne kadar geliştirmiş bir insan olduğunu bildiğimiz bu adamın geleceğin futbol direktörü olarak şimdiden yetiştirilmesinin büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum. hatta bu sebeple gerekirse ilk planda oyuncu olarak kadromuza katılmasında da bir sakınca görmüyorum.

    bir iki yıl oyuncu olarak fatih terim ile çalıştıktan sonra profesyonel bir yönetici olarak galatasaray kariyerine devam edebilir ve son on yılda abdürrahim albayrak'ın üstlendiği rolü çok daha üst seviyede yerine getirebilir.