• 25
  http://www.sporx.com/...aydim-SXHBQ812961SXQ

  --- alıntı ---

  1.90'lık forvet rus basınına yaptığı açıklamada, "avrupa'da bundesliga'nın önemli kulüplerinden, fransa'dan, serie a'dan, belçika'nın önemli kulüplerinden ve avrupa kupaları'nda yer alan takımlardan teklifler vardı. hepsi konuşmada kaldı, çoğunda 3 ya da 4. alternatiftim. en iyi teklifi türkiye'den almıştım, şartlar güzeldi. galatasaray'a imza atmaya hazırdım. ancak orada da ilk hedef falcao, ikinci hedef ise dzyuba'ydı. sonuç olarak yıldız bir oyuncuyu iyi bir maaşlar kadrolarına kattılar" ifadelerini kullandı.
  --- alıntı ---
  böyle bir habere konu olmuş çalışkan forvet. haber doğru ise böyle futbolcularla ilgilenmemiz mutlu eder. zaten kendisi ile ilgili raporu önceki entrylerde kaideyi taciz eden istisna vermiş. umarım devre arasında yarım kalan transfer sürecini tamamlarız.
  edit: kendisinin bu sezon 17 maçta 12 gol 5 asisti var.
 • 26
  yazın rusya'dan istediğim iki şey vardı. biri kendisi ikincisi malum. mlada bodeslav'dayken bir seyahat için gittiğim zaman bir arkadaşın daveti ile izlemiştim. gol de atmıştı.* bizim forvetler eren, donk, maicon üçlüsü iken gelmesini çok istemiştim. böyle bir performanstan sonra bir daha adının bizimle geçeceğini sanmıyorum.
 • 27
  https://twitter.com/.../1195729638821113857

  --- alıntı ---

  rus forvet komlichenko: "galatasaray bu yaz beni istiyordu. ancak listede 3 veya 4. sıradaydım. falaco ve dzyuba öncelikli tercihleriydi. sonuçta bir dünya yıldızı olan falcao'yu aldılar. o seviyeye gelebilmek için çok çalışmalıyım."

  "galatasaray benim için çok cazip bir seçenekti ama olmadı. gelişime açık bir futbolcuyum. daha çok çalışmam gerektiğini biliyorum." http://bit.ly/2XoVdLN

  --- alıntı ---

  şimdi bu çocuk yağ gibi akıyor. muhtemelen çift haneli milyon euro'lara da transfer yapar önümüzdeki yaz.