• 90
  tek dileğim bir gün "hükümetle bu kadar yakın bir federasyonun, seçimlere az bir süre kalmış olmasına rağmen 20 milyon taraftarı olan bir camiayı alenen yok sayması, hakkının yenmesi hiç mantıklı değil." tarzı çıkış yapmak için gerekli güven, özveri ve tecrübe sahibi bir başkana sahip olarak aba altından sopa gösterilmesi gereken federasyon. çünkü kuru kuru "istifa edin, galatasarayın hakkını yiyemezsiniz!11!!!11!" gibi nidalar pek ciddiye alınıp da karşılık bulmuyor malum.

  bahsettiğim çıkışı yapabilecek başkanın maalesef bulunduğumuz konjonktürde türkiye içi herhangi bir mesleki ve iş kaygısının bulunmaması gerekli tabii. aksi takdirde olacakları biliyoruz. bu sebeple benimki fantaziye yakın bir dilek ama insan bekliyor işte..

  https://www.youtube.com/watch?v=PYbJkHb-rmI
 • 91
  daha önce yazmıştım, fatih terim'i sevmiyorlar evet ama galatasaraylı olduğu için, galatasaray'ı en büyük yaptığı için sevmiyorlar, fatih terim olduğu için değil. nihat özdemir fatih terim'i değil galatasaray'ı asla affetmeyeceğim demişti ve terim gittikten sonra da bu doğramalar devam edecek diye. daha ilk maçtan* bunu doğrular nitelikte bir yönetimle karşı karşıya kaldık.

  tekrar tekrar hatırlatmakta fayda var. tarihin en galatasaraysız federasyonudur. içini geçtim alt kurullarında en kıytırık yerlerinde bile bir tane bile galatasaraylı yoktur. normalde nihat özdemir'in başkan olmasına izin veriyorsan çok sağlam koltuklar istemen lazım, ama bir önceki yönetim istememiş. şu halde olmamızın sebebi biraz da önceki yönetimin bu federasyonun kurulmasına izin vermesidir. buradaki bir çok yazara daha önce söyledim bu federasyon değişmeden bizim şampiyon olabilme ihtimalimiz yok diye. şimdi iş öyle bir noktaya gitti ki küme düşme ihtimalini konuşuyoruz. neyse rahmetlinin ahı tuttu der geçeriz. öylesi daha popüler, hem bizim insanımız sever böyle demagoji yapmayı.