resim
Nihat Özdemir
Görev:Başkan
Takım:-
Yaş:72
Uyruk:Türkiye
 • 1248
  kulübümüze karşı 12 mayıs ve 3 temmuz’un rövanşı olarak bir intikam peşinde. fatih terim’in “organize, ancak amatör bir kötülük gözlemliyorum” dediği gibi sinsi sinsi ilerliyor. bu sezon belki iyi değiliz ama buralarda olacak kadar da kötü değildik. her maç inanılmaz hakem hataları başımıza geliyor. bu kadar hata başımıza geliyorsa arkada çok başka şeyler dönüyor yönetim tepki göstermiyorsa görev taraftara düşüyor.

  beşiktaş maçında penaltı tekrarlanmadı, fenerbahçe maçı golümüz iptal edildi, altay maçında vücuttan çarpan topa penaltı verildi, sivas deplasmanında penaltımız verilmedi, hataydakiler saymakla bitmez ve trabzon maçında bir penaltımız daha güme gitti. trabzon maçına beraberlik yazalım dersek; bu hatalar sonucunda 13 puanımız çalındı.

  tüm bunlara rağmen federasyon başkanına en ufak bir tepki yok. şuanda 40 puanla ilk üçte olmamız gerekirken kümede kalma savaşına sürüklendik, teknik direktör kovuldu ve oyuncular mental olarak bitti. hepimiz bir an önce toparlanmalıyız. burak elmas’tan önce bu adam gitmeli. yoksa bizi göz göre göre küme düşürecek.
 • 1250
  bu beyefendinin görev yaptığı dönemde federasyon hakkında eleştiri yapan anadolu takımlarından birinin başkanı alelacele istifa ettirildi. 2021-2022 sezonunda galatasarayımıza saha içinde yapılanlar zaten ortada. bankalar birliği anlaşmasının da hangi şartlarda imzalandığı, asıl amaçlanan şeyin ne olduğu, ligi nasıl dizayn ettikleri, terim ve galatasaray’a olan şahsi düşmanlığı gün gelip düzen değiştiğinde ifşa olacak o günü sabırsızlıkla bekliyorum.
 • 1251
  galatasaray spor kulübüne karşı olan savaşı kazanmış mevcut tff başkanı. yıllar önce galatasaray'ı asla affetmeyeceğim demişti ve bunu gerçekleştirdi. kendisini tebrik ederim.

  önce kulüpten değerlerini aldı daha sonra da kulübün ayrışmasına sebep oluyor. o kadar kinlenmiş ki her maç 2 penaltımız verilmiyor. sonuçlar gelmeyince de takım ve taraftar olarak bölünüyor.

  şuan dünyanın en mutlu insanı olabilir.