• 417
  tehlikenin farkında mısınız bilmiyorum? fenerbahçeli bir yönetici tef başkanı olacak hem de fenerin federasyon desteğine en çok ihtiyacı olduğu zamanda. adamlar göz göre göre futbolun en kritik yöneticisini fanatik fenerbahçeli olan bir kişiye verecekler. bu konuda, aylar sonra fenerbahce lehine hareket edilmeye başlandığında konuşmaya başlarsak çok geç kalacağız.

  neden tarafsız biri tff başkanı yapılmıyor?

  neden taraflı biri yapılacaksa galatasaraylı ya da beşiktaşlı ya da trabzonsporlu biri başkan olmuyor?

  şampiyonluk sarhoşlugundan uyanmanın zamanı geldi.

  tarafsız biri başkan olmalı. bu konuda kamuoyu yaratmak adına lütfen birşeyler yapalım. sonra üzülmeyelim.
 • 419
  3. havalimani için 6 milyar € kredi kullanıp kivranan 4lü konsorsiyum üyelerinden limak grubunun sahibi.
  durum şu ki artçi 2 döviz şoku hepsini batirabilir.
  havalimanının 2070lerde ancak zarar etmemesi bekleniyor.
  hal buyken federasyona yukarıda ne telkin verilirse onu yapmak zorunda kalacak sürücü...
 • 421
  yıldırım demirören'in başaramadığını yani fatih terim'li galatasaray'ı durdurma görevini yerine getirmek amacıyla federasyon başkanlığına atanan üst düzey kişi. çok büyük ihtimal galatasaray'a karşı kurulan nefret organizasyonun başındaki isimdir veya en kötü ikinci isimdir. ali koç'la beraber nefret ağını örüp fatih terim ve galatasaray'ı vurmaya çalışacaktır. demirören'den de kat be kat daha zeki ve sinsi birisidir aynı zamanda. galatasaraylılar için büyük savaş başlıyor. piyonlar yerlerini vezirlere bırakıyor . başarılar galatasaray'ım. allah yardımcın olsun bu şer cephesi karşısında.
 • 423
  nasıl oluyor da başka adayların adı bile geçmeden, nihat özdemir ismi tek aday olarak başkanlığa getiriliyor. hem de fb için şampiyonluktan başka bir seçeneğin olmadığı sezonda. ersun yanal'ın önümüzdeki yıl şampiyon olacağız demeçleri varken, ali koç'un son kredisi de bu yıl şampiyon olunmaması durumunda tükenecekken, fb mali açıdan çökmenin eşiğine gelmişken...

  --- ahmet çakar mode on----

  beyler....burnuma çok pis kokular geliyor.

  ---ahmet çakar mode off---
 • 424
  diyeceksiniz ki emir yukardan geldiyse yapacak birşey yok ancak camiamızın tüm gücüyle karşı çıkması gereken koyu fenerbahçeli, "cas bizim namusunuzdur" deyip paşa paşa itirazı geri çeken camianın itici tiplerinden biridir.
  başkanlığına malum sebeplerden ötürü engel olunamıyorsa bile en azından kurulların oluşumuna biraz etki yapmak gerekir. aksi halde daha çoook sen ağzını açıp "a" dediğinde 8-10 maç ceza yerken, rakipler hakemi öldürmekle tehdit ettiğinde 11 gün cezalar alır, bir başka grup ise korsan bildirilerle tffye ve kurullarına apaçık tehditler savururken pfdkya sevkleri bile yapılmaz....