• 392
  mutlaka karşısına trabzonspor ve anadolu kulüpleriyle birlikte aday cikarmamiz gereken isim.

  yok seçim degil atamaysa da o zaman kurullarda mutlaka yerimizi almamız lazım.

  senelerdir pfdk'sı ayrı, tahkim'i ayrı, fikstür planlamacısı ayrı yedi hakkımızı.

  eğer aktif olmazsak önümüzdeki yıllarda fener'in daha da kollandigi yarınlar izleriz.
 • 393
  yeni tff başkanı kendisi olacaktır.
  olsun, tenasül organımda bile değil. çünkü ülke futbolu bi tarafımda değil artık. futbol izlemek için epl ve bundesliga izliyorum her aklı başında insanın yaptığı gibi.

  beşiktaşlı başkan ile yaptık şimdi fenerli başkanla kupalara ambargo koyarızz sıkıntı değil.
  ellerinden geleni ardlarına koymasınlar bu ülkenin çarkları ile debelenmeye gerek yok artık biz kendimize bakacağız ve mümkün oldugu kadar saha içinde kalıp koymaya devam edeceğiz.

  kendisi seçilecek değil atanacak kişidir ve atmayı yapanın kim olduğu malum.
 • 395
  cengiz-limak-kolin uclusunun tam ortasindaki limaktir. ulkede son 17 yilda yapilan butun kamu ihalelerinin kazananidir. gokselden daha fazla siyasete baglidir. ozdemir’in federasyona atanmasi demiroren baskanligindan bile fena olacak. buna karsilik hele anadolu kuluplerinin kamuya mahkumiyeti ortadayken limak adaysa tek ciddi aday olur ve alir.
 • 397
  nihat özdemir tff başkanlık adaylığını değil bizzat başkanlığını açıklamış durumda, uzun zamandır ülkemiz futbolunda maalesef seçilen değil atanan tff başkanlarıyla yönetiliyoruz.

  açıkçası bu durum ne tedirgin ediyor ne korkutuyor, daha önce beşiktaş başkanlık koltuğu soğumadan tff başkanlık koltuğuna geçen yıldırım demirören bile bizi durdurmayı başaramadı. nihat özdemir’de bir yere kadar etkiler...
 • 398
  limak patronu, eski fb başkan vekili ve şimdi ki federasyon yönetim kurulu üyesi..
  son 6 başkan falan fb ve bjkli yöneticilerden seçme alışkanlığı devam ediyor. hasan doğan, hüsnü güreli, yıldırım demirören bjk, şenez erzik, mehmet ali aydınlar, nihat özdemir fb..
  anlayış bu olduğu sürece iki takımı tutan dışında başka bir başkan beklemiyorum.
  tabii ki tarafsız olmayacak ama zaten galatasaray aleyhine rezilliğin her türü yapıldı şu ana kadar.
  amaç futbolu doğru yönetmek değil, şuursuz ve keyfi idare etme olduğu anlaşıldı. tam zamanlı meşguliyet gereken bir işe, holding sahibi ve gene sporcu/futbolcu geçmişi olmayan biri getirildi.
  federasyon değil, kraliyet kuş sevenler derneği..
  750 milyon euro net borçlu fb ve 350 milyon euro net borçlu bjk'yi nereye yukarı çekeceksin?
  artık zaten uefa finansal olarak boyunduruğu geçirdi. elde, avrupa'da yarışabilecek bir galatasaray, biraz da trabzon var sadece..
 • 403
  atanmış federasyon başkanıdır. oraya kim gelirse gelsin iktidar ne derse onu yapacağı için galatasaraylı birinin gelmemesi, hiç olmazsa bizi bu pisliğe bulaştırmaz.

  ama bu durum, onun adaylığına sonuna kadar muhalefet etmeyeceğimizi göstermez. hiç olmazsa bir gün tarih bunları yazdığında tarafımız belli olmuş olur.

  asıl enerjimizi özellikle yabancı sınırına karşı harcamalıyız. ali koç'un harıl harıl yerli futbolcu almaya çalışmasının sebebi yabancı sınırının geleceğini biliyor olması büyük ihtimalle. ayrıca bize karşı oluşturulan kutsal ittifakın sebeplerinden biri de bizim yabancı sınırına en keskin karşı olan kulüp olmamızdır. öyle ki futbol kamuoyu toplu halde sınıra karşıydı, şu ana kadar. ama bu sene galatasaray şampiyon olursa sırf ona köstek olmak için diğer takım taraftarları artık sınırı destekleyecektir. insanlara galatasaray nefreti kazandırılarak bu sınıra destek olacak kitle yaratıldı.

  sırf galatasaray nefreti ile fb-bjk taraftarının fikir değiştirmeyeceğini düşünmeyin. sonuçta şu anda hepsi başakşehir'i destekleyen bir kitleden bahsediyoruz.