• 11
    2019-2020 sezonu için zalgris ile anlaşan oyuncu. özellikle harrison ile birlikte takımımızda kalmasını istediğim oyuncuydu. maalesef her sene başında olduğu gibi basketbol şubemizde ne olacağı belli olmadığı için kendisini kaptırdık.

    sanırım bu sene de sil baştan kadro kurmamız gerekecek. her sene ya tutarsa diye yola çıkıyoruz. 2018-2019'da beklenilenden daha iyi bir kadro kurulsa da bunun her sene olmayacağı açık. ve takım birbirine alışana kadar da bizim için en gerçekçi hedef olan avrupa kupasından da elenmiş oluyoruz. basketbolda başarı bu sistemle hayal.
  • 12
    kendisini college basketbolu yillarindan taniyorum. kampus icinde gorurdum, cok sampatik birisi hatta okulun kutuphanesinin afislerinde poz vermisligi var herkese dagitmislardi. bizim okul march madness da firtina gibi eserken takimin en iyilerindendi. bizim ile anlastiginda cok sevinmistim ama sagolsun kulup basketbol subesine gereken onemi veremediginden yine yetenekli ve gelecek vaadeden bir oyuncuyu kaybetmisiz. keske uzun yillar oynasaydi.