resim
Nicolò Zaniolo
Takım:Aston Villa
Mevki:On Numara
Yaş:24
Boy:1.90
Uyruk:İtalya
 • 3334
  taraftarımız nezdinde sırf ölü fener’e 2 tane salladı diye fazla duygusal davranılan oyuncu.

  20 kasım 2023 ukrayna italya maçını 30. dakikadan itibaren açtım, herhangi etkili bir oyununu göremedim. maçın yorumcusu emre özcan aston villa’da da şu ana kadar beklenenin altında kaldığını söyledi. tabi unai emery’nin gerçek mevkisinde oynatmamasının da etkisi büyük. bugün yine kapanan ukrayna’ya karşı etkili olamadı. sözün özü bu sezon özelinde ziyech veya tete yerine kendisi olsaymış öyle uçar kaçarız gibi bir şey olmazmış.
 • 3335
  her sene ortalama 50-60m euro bandında bonservis ödeyebilen bir kulüp olsaydık ve kendisi bizde kiralık olsaydı mevcut performansıyla kiralama ücreti dahil +25m euro verilmesini ister miydik? bence bu yönden de düşünülmesi gerekir.

  kendisine bizim verdiğimiz bonservis de aston villa'nın koydurduğu opsiyon ücreti de yaş, pasaport ve potansiyelden kaynaklı. roma'dan ayrılık dönemi, bizdeki yarım sezonluk dönemi ve aston villa'daki mevcut performansı asla kendisine ödenilen, ödeneceği taahhüt edilen paraları karşılamaz.

  (bkz: 20 kasım 2023 ukrayna italya maçı)
 • 3336
  acilen gol assist falan bir şey yapması gereken futbolcu. assistin assisti falan da olur.
  tamam takım oyunu öğreniyor dedik de o kadar da değil. resmen 90 dakika üzerinden hesaplarsak 27 maçta 7 gol 4 asisti var, bunlarin iki gol üç assist roma, geri kalan 5 gol 1 assist bizde. premier lig'de 10 maç (gene 90 dakika hesabıyla) sıfır/sıfır.

  hiçbir hücum futbolcusu bu kadar kötü istatistiklere sahip olup normal psikolojide olamaz. biz kerem'i görüyoruz yani ne hale geliyor, kendisi bu istatistikler ile çok mutlu değildir.
 • 3337
  her topu aldığında kumaşını gösterdi. benim beğendiğim bir performans sergiledi. hocası onu çizgide konumlandırarak ukrayna'nın savunma hattını genişletmek için kullandı. half space koşularını zaniolo'dan değil jorginho'nun önündeki ikiliden bekledi. half spaceleri açma işini iyi yaptı ama o ikili oraya koşu atamadı. sadece chiesa soldan yardırırken biraz daha hücuma destek vermesini beklerdim ama hücuma küsmüş gibi bir tavrı vardı. savunma konusunda 0 katkı verdi bir pozisonda ters kanadında oynayan chiesa zaniolo'nun kanadına gelip müdahale yaptı. bence okan buruk tedrisatina geri dönmeye ihtiyacı var. bugün italya da ukrayna da anlamadığım şekilde 0-0'a çıkmış gibi oynadılar. ayrıca arka direğe şişirilen iki tane topu kafayla güzel yere indirmesine rağmen arkadaşları gole çeviremedi. keşke oyunun sonunda ukrayna'nın risk aldığı bölümde oyunda olsaydı.
  (bkz: 20 kasım 2023 ukrayna italya maçı)
 • 3338
  çizgiyle bütünleşmiş halde oynadığı sürece gol asist üretemez. bizde böyle değildi. adam resmen çizgiyle yapışık oynuyor. çoğu zaman kadrajda bile gözükmüyor. takımı ceza sahasına koşu atıyor kendisi hala çizgide. kendisine çizilen çizgilerin dışına çıkması gerek skor yapması için.

  dün* aslında asisti olabilirdi chiesa topu uzaya dikmese boş pozisyonda. bu da bambaşka bir şanssızlığı. takım arkadaşları ya golleri yapamıyor ya da kendisine müsait zamanlarda pas verilmiyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın