• 445
  piyasada çıktığından beri yalan haber yapan kişi. açın ilk entrylerden okumaya başlayın ya da ekşi sözlükte ilk entrylere bakın. 2008'den 2021'e kadar bir şey değişmedi; inatla yalan haberler yapıyor. her seferinde bu sefer artık taraftar bu adamın ipi ile kuyuya inmez diyorum ama inatla da onun haberlerinden sonra gündem oluşuyor.

  kendisini daha önce basın toplantılarına bile almadık, sürekli yalanlıyoruz, hiçbir zaman kanıt sunmuyor, transfer haberleri de hep patlıyor... ama biz her seferinde yine aynı şeyi yapıyoruz. ne olması lazım bu adamın lafını ciddiye almamamız için?

  ya çok saf bir topluluğuz ya da işimize gelmiyor gerçekleri görmek. bu adama biz bu fırsatı verdiğimiz sürece de televizyonda da görürüz, bu tarz heberlerle de gündem yaratmasına izin veririz. güya galatasaraylı ama galatasaray'ı kendisi kadar karıştıran bir gazeteci görmedim.
 • 447
  yaptığı haber kesinlikle yalan değildi, kendisi böylesine ithamlarda bulunan bir haber yapmaya sahip bir karakter değil. zamanında yanlış hatırlamıyorsam akreditasyonu da iptal edilmişti. ne oldu da döndü onu da bilmiyorum ama bir şekilde yaptığı haber doğru.
  sorun şark kurnazı yönetimin bu haberin bu kadar infial yaratacağını düşünememesiydi bence. o yüzdendir ki akşam saatlerinde yalanlama yapabildiler.
  gerçekten sahte olsa anında yalanlama gelirdi.
  nevzat dindar'ın da bir şekilde sus payı aldığını düşünüyorum, bir açıklama yapmaz bu konu ile ilgili.
  yönetimin amacı zaten çamur at izi kalsındı.
  bu kadar zavallı kişiler tarafından yönetilmeyi gerçekten hazmedemiyorum artık.
 • 448
  genelde algoritması şu şekilde işler; infial yaratacak, nabız ölçecek bir şeyler yazdırmak istersiniz. zaten trollerinize bunun aylardır yolunu yaptırmışsınızdır. ama bu haberin elinizde patlama ihtimali vardır. ya da kaosun sizin beklediğiniz yönde değil zıt yönde çıkma ihtimali vardır. bu durumda ihtiyacınız olan tek şey yalan haberleri ile nam salmış bir gazetecidir. bazı isimler vardır ki 2 saat içinde yalanlansa bile yalan haber yapmayacaklarını herkes bilir. ama nevzat dindar öyle mi? yaptığı haberi 3 gün sonra yalanlasan bile, hatta hiç yalanlamasan bile trollerin nevzat dindar'ın yaptığı habere inananları ay nevzat'ın haberine mi inandım çok masum ehehe diye ezikleyebilirler. o yüzden yalan haberleri ile nam salmış olması bu tür durumlarda müthiş bir konfor sağlıyor haberi yaptıran kişiye.

  tanım yapacak olursak; başkanların floryanın kapısından kovup sonra çaktırmadan bacasından geri aldığı, yalan haberleri ile nam salmış gazeteci.
 • 449
  yaptığı haber yalan olsaydı sabahın ilk ışıkları ile yalanlanirdi. bütün gün ortalık yanmış ibre mustafa cengiz aleyhine döndükten sonra, eleştiriler arttıktan sonra gelen yalanlamaya inanmak, abd'nin ortadoğu'ya barış ve huzur getirdiğine getireceğine inanmak ile eşdeğer benim için. başkan kendi yaptırdıği haberin bile arkasında duramayacak kadar müşkül durumda. umarım en kısa zamanda koltuğu işgal etmeyi bırakır.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!