• 200
    son iki gün içinde sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısı yalnızca on bin artan firma. kulübümüze milyonlarca liralık kaynak - hele de böylesi bir ekonomik kriz ortamında- sağlayan, bugüne kadar pek çok konuda taşın altına elini koymaktan çekinmeyen, has galatasaray taraftarı bir sahibi olan şirket için bu sayı az değil midir? büyük galatasaray taraftarına yakışan bu mudur? sözlük moderasyonunun bu konuyu gündemde tutması gerektiğini düşünüyorum.
  • 201
    kulübe fayda sağladığı ilk gün sosyal medya hesaplarını takip etmeye başladığım stadımıza ve öncesinde formamıza sponsor olmuş firma. hani gönül ister kendilerinden ev alıp destek olalım ama müthiş paralar dönüyor ortalıkta. işte bu yüzden kendilerinden ev alana kadar elimizden gelen sosyal medyada hesaplarını takip etmek paylaşımlarına destek vermek, ev aldıktan sonra da bu paylaşımlara aldığımız evlerden devam etmek.*
  • 202
    kendilerinden yıllar önce ev almaya niyetlenmiştim; 179.000 liradan başlayan fiyatlarla afişine aldandık ilk günden gittik; emlak danışmanı arkadaş 380.000 başlangıç fiyatı çekti. beş dakika içinde dönüş yaparsanız ona göre işlem başlatayım demişti. o sırada kredi kartıyla ev peşinatı ödeyen mi ararsın; sekreterini, şoförünü yukarı gönderip ikişer üçer beşer tane aldıran mı ararsın ne varsa oradaydı. biz de 380.000'i ödeyebilir miyiz diye kısaca düşünüp öyle bir imkan olmadığından ortamı terk etmiştik.