• 7
    heat isimli yeni oyunu milleti yine dandik pistlerde v.s. yarıştırıp o sokak yarışı havasını veremeyecekse oynanmayacak oyundur. en azından ben oynamam. hala 2-3 yılda bir carbon, nfs underground 2, most wanted indirip oynarım. sonraki oyunlara açıp bakmadım bile. onları oynayacağıma nfs 2se indirir, fzr2000 ile pistte tur atarım daha iyi. dinozorla yarışmak bile daha keyifli.

    go22 yazar otobüsle yarışırım, yine de oynamam o son oyunları.
  • 9
    ea access ile son 5 yılda çıkan oyunlarına sahip olduğum ama indirmeye bile tenezzül etmediğim seri. orijinal most wanted eğlence bakımından tüm zamanlar sıralaması yapılsa ilk 10'a girebilecek bir oyundu halbuki. hey gidi hey, manuel vitesin zorunlu olduğu bir bölüm vardı hiç unutmam, olayı anlayana kadar klavyenin başında çocuk yaşta sakallarım çıkmıştı. ingilizce de bilmiyoruz o zamanlar, bu araba niye gitmiyor diye düşüne düşüne erecektim nerdeyse. aynı oyunu remake yapıp salsalar belki de toparlanacaklardı, gidip saçma salak bir most wanted çıkardılar.
  • 10
    seride son çıkan oyun olan payback hayli eğlenceliydi. heat de umut vaat ediyor zira gece gündüz döngüsü, özelleştirme için bol opsiyon verilmesi (karakter kıyafeti dahil) gibi artılarla geliyor. tek problem yine yüksek fiyatlı bir oyun olacak olması. satın almadan da oynanacak gibi değil çünkü ea games'in oyun politikaları gereği korsan yoldan oynayınca demo oynamış gibi oluyorsunuz. örneğin payback'te pek çok arabayı sonradan güncellemelerle ve bu güncellemeleri de görevler aracılığı ile alıyorduk.