• 42302
  mustafa cengiz’i yola çıktığı arkadaşları tek tek satıyor. herkes işin yolunu bulmuş. gs, hiç bu kadar hem vasıfsız hem de vefasız bir yönetici topluluğu görmemiştir sanırım. yazık!

  haluk yürekli

  https://twitter.com/...180764293050371?s=20

  ben de ayni dusunuyorum. ıyiyken problem yok kotu olunca hemen sucu birilerinin uzerine atip kendini temize cikarma calismasi baslamis. cengiz yonetimindeki tum kisilerin bir daha gorev almamasi saglanmalidir.
 • 42305
  ve beklenen konuşma geldi, kılıçlar çekilmiş, geçmiş olsun:

  "galatasaray şampiyonluk kaybeder ama irtifa kaybetmez. itibarının zedelenmesine izin vermez. kendi hakkında kolayca dışarıda dedikodu yapılması durumuna düşmez. galatasaray'a kimse kendi istediği gibi dokunamaz. bunlar bizim için önemli şeyler. dünyanın neresine baksam ismim neredeyse yanında galatasaray yazılmış. kapısından girdiğim an galatasaray davranışlarına özen göstermişim. kendimi herhangi bir sıradan antrenör gibi görmüyorum. galatasaraylıların da böyle girmediğini hissediyorum. 7446 benim sicil numaram. aşağı yukarı 50 yıldır galatasaraylıyım. hareket halindeki trene ortadan binmedim. ortasından seyrettiğim bir film hakkında da yorum yapmıyorum. şu çok önemli. galatasaray'a da değerlerine de, sahada emeğini veren herkese de kimse dokunamaz. kolay kolay da dokunamaz. inanıyorum ki aynı zamanda galatasaraylılar da buna müsaade etmez. maçtan sonra daha rahat konuşabiliriz. "

  17 nisan 2021 göztepe galatasaray maçı öncesi fatih terim.
 • 42306
  "oyuna iyi başladık. kornerlerle beraber muslera'ya top değmeden gol yedik ama güzelini yedik. ilk yarı bir tane topla buluştular, gol yedik. ama iyi reaksiyon gösterdik. iyi oynadık. gedson-soso yerleşimi, rotasyonları bize arkasını manipule etme imkanı verdi. kerem'i gezdirdik biraz. açıkçası bu sistem halil ve kerem'e de uygun. oyunun kontrolünü aşağı yukarı kaybetmedik. baskıyı denedik ve başardık. özlediğim bir şeydi. inşallah dakikasını arttırırsak, doğru yapabilirsek memnun olacağım. orta sahamızda taylan defans içi ve önü ile beraber oynadı. sarrachi'ye bol yer verdik oyuna genişletsin diye. golde markaj yapamadık o hatamız oldu ama sayısız fırsat bulduk. rakibin işlerini zorlaştırdık. göztepe'nin hücum oyuncuları çok kabiliyetli, kolay olmayacaktı. 2 farkı daha erken bulup daha farklı olabilirdi ama 3 puan doğru yerde geldi diyelim. alışık değilim tabii, benim olduğum yerde üst üste bu kadar mağlubiyet, puan kaybı ama sezon sonuna kadar daha iyiye doğru gideceğiz diye umuyorum. bench, soyunma odası olsun, bugün daha görmek istediğim beraber bir takım vardı. memnunum o açıdan. oyuncularımı tebrik ediyorum.

  -eklemek istediğiniz? maç önü,maçtan sonra konuşuruz demiştiniz?

  yoo. ne olabilir? bakıyorum yarı asra yakın hizmet etmişim ben bu kulübe. bazen oyunculara bay geçtiğim, izin verdiğimde kendimi evde cezalandırıyorum bir yere gitmeyerek. geçen hatta 6 ay görmediğim kızım geldi amerika'dan, sözleşmiştik. benim şöyle üçgenim: galatasaray, ailem ve sevdiklerim. ben 50 senedir bu üçgendeyim. galatsaray'la beraber, bir üçgendeyim ben. böyle baktığımzda bazen ben de yutkunuyorum, yumruk sıkıyorum ama o arada galatasaralılara verdiğim söz aklıma geliyor ve kendimi üzüyorum. ama ben de insanım. kırılıyorum, üzüyorum ama galatasaraylılara söz verdiğim için bir daha yutkunuyorum. ailem, ailem gibi dostlarım ve galatasaraylılarla yaşıyorum. bu arada kazanıp, kaybediyoruz olabilir. ama esas kaybedilmemesi gerekenleri daha önce söyledim.

  17 nisan 2021 göztepe galatasaray maçı sonu fatih terim.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!