• 39109
  golümü, galibiyeti depremde vefat eden miraç can'a armağan ediyorum. beni malatya maçına bekliyordu, mesaj atmıştı. bugün maça giderken komşusu mesaj attı, kardeşimiz depremde vefat etmiş. bu çok acı bir olay. biz büyük bir ülkeyiz, toparlayacağız.

  vedat muriqi

  hayat ne kadar acı, ölümden başka gerçek yok.
  bugün varız yarın yokuz, şurada futbol için birbirimizi kırdığımıza değmez.
 • 39111
  tff'den bizi aradılar ve trabzonspor'un gelmek istemediğini ilettiler. bizden de erteleme talebinden bulunmamızı rica ettiler. biz ise maçın oynanmasını istedik. buna rağmen tek taraflı olarak erteleme kararı çıktı. trabzonspor gelmek istemiyor diye maç mı ertelenir? bana göre yanlış yaptılar. bu hiçbir hakka, hukuka, adalete sığmaz. madem deprem var, o halde bütün lig maçlarını erteleselerdi.

  daha birkaç gün önce kupada 120 dakika maç oynadılar. ayrıca ve sakat ve cezalı oyuncuları da var ki bunlardan biri nwakaeme. yani bunların hepsini düşüneceksin.

  bizim oyuncularımız bu maça motive olmuştu. hepsi arayıp ortada bir şey yoksa maçın neden ertelendiğini sordu. yani deprem beklentisi mi var diye düşündüler. bizim oyuncularımızı panik içerisine sokmaya gerek var mıydı? sonuçta maç pazartesi oynanacaktı.

  malatyaspor başkanı
  adil gevrek
 • 39112
  50 seneye yakındır galatasaray'a emek ve gönül veren birinin galatasaraylılığından bahsediyoruz. dolayısıyla, cuma günü 19:05'te ben gerekli cevabı verdim attığım mesajda, benim için konu orada kapanmıştır.

  ligin ikinci yarısı için değişik bir galatasaray seyrettireceğimizi ifade etmiştik. böyle bir şey de planlıyorduk. oyundaki değişikliği demek istiyorum. sahada, istenilen her şeyi çok iyi yapan, istekli bir galatasaray vardı.

  ne olursa olsun konyaspor'u açmak çok kolay bir şey değil. sıkıntılı maçlar da oynadık konya'da. her şeyiyle sahada olan, iyi ve doğru şeyleri yapan bir galatasaray vardı sahada. iyi ve beraber götürdüğümüz düşüncesindeyim. iyi bir hafta oldu bizim için.

  oyunumuzun birçok yerini geliştirmeliyiz. mükemmel dememiz doğru olmaz. istikrarı devam ettiren bir galatasaray olmalı. bu, 90 dakika hiçbir dakika bırakmayan bir galatasaray olmalı. her geçen gün oynadığından daha çok keyif alan bir oyuncu grubu görüyorum.

  8-18'le, 10-21 arasında çok bir fark yok. galatasaray böyle oynamaya devam ettiği sürece her şey kapanır. ben vazgeçme taraftarı biri değilim. biz vazgeçmeyeceğiz. her hafta bir rakibimize yanaşıyor ve önüne geçiyoruz. kolay da değil bu.

  zor olacak ama hiçbir şeyden vazgeçmiş değiliz. kaderimiz de böyle zaten bizim.

  saracchi küçük bir şey hissettim dedi. sprinter bir oyuncu. her maç oynamaya başladı. leipzig'de her maç oynamadığı için böyle ufak tefek sıkıntılar olacaktır. saracchi'de çok bir şey olacağını düşünmüyorum. umarım falcao'da da öyle olur. yarın mr'larında bakacağız.

  fatih terim