• 38789
  «gördüğüm kadarıyla, klopp bir futbolcuya 100% güvenemediği zaman, onu oynatmayı da tercih etmiyor. xherdan shaqiri'nin yetenekli bir futbolcu olmadığını söylemek istemiyorum, tam aksine çok yetenekli, çok özel ve fark yaratabilen bir futbolcu. xherdan yetenek olarak birlikte oynadığım en iyi futbolculardan birtanesi, fakat taktiksel anlamda disiplinsizliğini hiç aşamadı. ego-tripleri stoke city'nin 2018'de küme düşmesinde önemli bir rol oynamıştı.

  «canlı olmakla sadece sıze uygun olanı yapmak arasında çok ince bir çizgi vardır. tabi shaqiri'nin 8 gol ve 7 asistlik performansını göz ardı edemezsiniz. özellikle küme düşen bir takımda bunu başarmak çok özel bir performans. her haftasonu geri kalan 85 dakika için bütün arkadaşların işini zorlaştırıyordu. zamanla takımda ve ayrıca kulüp yönetiminde kızgınlık büyüdü.»

  (bkz: peter crouch)
 • 38791
  "kalecilerimiz hariç 13 kişiyiz. emin'i alacağız öbür taraftan. maalesef bu sene özellikle son 3-4 ay var ki, en zorlu dönemlerden biriydi kariyerimdeki. maalesef yetiremedik. milli takımlar dönüşü bir hayli eksik kaldık. arkasına da sakatlıklar bizi üzdü ve yordu."

  "galatasaray, dünyanın en büyük organizasyonunda. dünyanın en büyük takımlarından biriyle oynuyor. burada galibiyet-mağlubiyetten ziyade önemli olan şey galatasaray'ın ilkesi, mücadeleyi bırakmamak."

  "ilkemizi kaybetmemeliyiz. ben buna daha çok önem veriyorum."

  fatih terim

  (bkz: 11 aralık 2019 paris saint germain galatasaray maçı)

  hoca diyor ki; kaybedecez lütfen taraftar gereksiz gaza gelmesin inşallah fark yemeyiz.