• 35880
  “abdülkadir için çok teklif var. en iyisi monaco'dan geldi. 16 milyon lira bonservis ücretinin yanısıra 3 milyon euro bonus ve ilerideki olası satışından pay veren bir teklifle geldiler. ancak trabzonspor kulübü abdülkadir'i satmak istemiyor, bu konuda kararlılar”

  “dorukhan şu ana dek sadece italyan kulüplerinin radarında. udinese’nin 7 milyon euro'luk bir teklifi var buna 1 milyon euro da performans bonusu ekliyorlar. beşiktaş, öneriyi yeterli bulmadı. dorukhan'ın ederini bulması halinde bir kulübe satılabileceğini düşünüyorum.”

  --- alıntı ---
  lecce kulübünün türkiye-fransa maçı sonrası transfer pazarına yoğun bir ilgi gösterdiğini bildiren necdet ergezen, burak yılmaz ile ilgili teklifin mütevazı bir teklif olduğunu, ne burak’ın ne beşiktaş’ın bu aşamada bu teklifi ciddiye alacaklarını düşünmediğini söyledi.

  büyükşehir belediye erzurumspor’un yıldızı emrah başsan’a önemli teklifler bulunduğunu söyleyen ergezen, oyuncunun kontratında “takımı küme düşünce serbest kalma maddesi” bulunmadığını da sözlerine ekledi.

  --- alıntı ---

  abdülkadir ömür ve dorukhan toköz’ün menajeri necdet ergezen

  https://www.ligradyo.com.tr/...9-milyon-euro-993839
 • 35882
  türk futbolunda ve basketbolunda iki tane sorunlu adam var. bunlar psikolaga gidip kontrolden geçse iki dakika sonra hastaneyi birbirine katalar. biri futbolda fatih terim biri basketbolda ergin ataman. bunlar başarı için her şeyi yapar, bunlar başarı için her türlü oyunu oynar. mesela birisi gider tazminatı çocuk esirgeme kurumuna bağışlar. bu parayı dava öncesi bağışla, cebinden ver cebinden niye açıklamadın bu zamana kadar? bunları adnan aybaba yemez! tazminat fatih terimin hakkı değil ki! cebine indirse daha iyi, oyun kötü bir şey bizimle oyun oynama! oyun varya nasıl birşey biliyor musun? insanlar dürüst ve mert olmalı, oyun oynayan insanlar bir yerde takılır. (...) fatih terim de topluma, türk halkına oynuyor. madem milli takımı seviyordu niye avro anlaştı? bu başarılar sevgisiz bir grubun sevgisiyle elde ettiğin başarı seni mutlu etmez. bu bağışla diğerlerinin sevgisini mi kazanacaksın, geç hoca.
  ergin ataman sen necisin arkadaş? sen ekmeğine bak, işine bak! bunlar bunla yaşıyor.
  fatih hoca, fener maçında saldırıyosun bjk maöında saldırıyosun, avcının kulübesine saldırıyosun böyle başarı elde ediyosun. biz böyle başarılara tokuz tok.
  sen fenerbahçe başkanı koca ali koça cevap veremezsin.
  avukatı ali koça cevap veriyor. ben hukul mukuk anlamam!
  bu ikisi ikiz kardeş bu ikisi emekli olunca türk futbolu ve basketbolu sükunete eleştirir.

  canlı yayın esnasında yazdığım için arada kaçırdıklarım oldu. konuşmaya devam ediyor.

  adnan aybaba
  radyo spor 20.06.2019 18:40
 • 35883
  "berkay ve özlem şahin ile karşılaştık. daha sonra özlem şahin ile içeri müzik dinlemeye gittik. ben özlem hanım ile arda'nın konuştuğunu gördüm, ancak ne konuştuklarını duymadım. tanışıyorlar diye düşündüm, üzerinde durmadım. arkadaşlarımla sohbet etmeye devam ettim. sonra ortalık karıştı. arda ile göz temasım dahi olmadı. özlem, 'beni berkay'ın yanına götür' dedi. berkay'ın yanına gittik. özlem hanım bana bir şey söylemedi. özlem hanım'ın neden aniden berkay'ın yanına gitmek istediğini sormadım, özlem şahin'in suratına da bakmadım. yanımızda kalmak istemediğini düşünerek eşinin yanına götürdüm. ben berkay'ı yalnız gördüm, etrafında kimse yoktu. orada kavga ve temas olayı vardı. berkay'a 'sakin ol abi her şeyi gördüm' diyerek sakinleştirdim. bunun arda ve özlem hanım ile ilgisi yok. burak yılmaz tanıdığım bir şahıs değil masada burak yılmaz var mıydı hatırlamıyorum".

  şarkıcı berkay şahinin tanığı önder tiryaki 19 haziran 2019 tarihli mahkemede

  "tanık önder yanıma tamamen iyi niyetle geldi. önder'in yüzündeki ifadeyi gördüm. yüzü düşüktü. önder bana, 'abi sakin ol, ben ne olduğunun farkındayım' dedi. burak yılmaz, 'daha da mı ortalığı karıştırmak istiyorsun' dedi. ben de önder'i taksiye bindirdim. eşim özlem şahin mekanın içerisinde kendi arkadaşlarıyla eğlendiği sırada, arda turan, eşimin yanına giderek omzundan dürttü ve "güzel kadınsın. evli olmasaydın seni kaçırmazdım" diyerek cinsel tacizde bulundu. ben tanık burak yılmaz ile oturan arda turan'ın yanına giderek, "eşimi bırakıp yarım saate geliyorum, seninle konuşacağız" dedim. yaşananlar sonrası hastaneye götürüldüm. arda turan hastanede bana "senin eşin olduğunu bilmiyordum, yengeyi tanımıyordum, bilsem böyle bir şey yapar mıyım? istersen vurabilirsin" dedi ben de ona "daha fazla rezilliğe gerek yok. zaten yaptığın y....... hatanı kabul edeceksin" dedim, arda da "bizde y....... olmaz" diyerek yere doğru ateş etti".

  şarkıcı berkay şahin 19 haziran 2019 tarihli mahkemde söyledikleri