• 35896
  futbol takımlarımız yıllarca başarısızlıklarını, "saha çamurlu olmasaydı..." , "hakem taraf tutmasaydı..." diye açıkladı bize. bu kültürü değiştiren insan fatih terim'dir. terim ilkesi: "yeneriz ya da yeniliriz ama asla mazeretlerin arkasına sığınmayız!"

  mümin sekman
  her şey seninle başlar adlı kitabından.
 • 35900
  --- alıntı ---
  son günlerde kamuoyunda iş ortağımız spor toto süper lig ve spor toto 1. lig'in resmi yayıncısı bein sports ile ilgili ortaya atılan tamamen gerçek dışı ve mesnetsiz iddialar üzerine bir açıklama yapma gereği doğmuştur.

  türk futboluna çok değerli katkılarda bulunan bein sports, 2018-2019 sezonu yayın hakları ile ilgili tüm ödeme yükümlüklerini yerine getirmiş olup, kulüplerimize herhangi bir gecikmiş ödemesi de bulunmamaktadır.

  bein sports, 18 yıldır kulüplerimize maddi ve manevi çok değerli katkılarda bulunmuştur. bein media group ceo'su sayın yousef al-obaidly ile yapılan görüşmelerde de bu desteklerinin süreceği kendisi tarafından sık sık dile getirilmiştir. tabii ki ortaya çıkabilecek olası sorunlar ve eksiklikler, karşılıklı iş birliği içerisinde çözüme kavuşturulacaktır.

  federasyonumuzun, çözüm ortağımız bein sports'un değerli katkılarının uzun yıllar devam edeceğine inancı tamdır.

  kamuoyuna saygıyla duyurulur.

  --- alıntı ---

  türkiye futbol federasyonu
 • 35901
  yeni sezon öncesi transfer çalışmalarımız, uefa finansal fair play çerçevesinde ve kulübümüz’ün çıkarları doğrultusunda son derece dikkatli ve gizlilik içerisinde yürütülmektedir.

  ancak her transfer döneminde olduğu gibi bu dönemde de her gün çeşitli mecralarda kulübümüz ile ilgili hayal ürünü transfer haberleri yer almaktadır.
  bu doğrultuda; camiamızdan ve taraftarlarımızdan, kulübümüz ve yönetimimizi yıpratmaya yönelik bu tarz gerçek dışı iddialara itibar etmemelerini rica ederiz.

  unutulmamalıdır ki 1. transfer ve tescil dönemi tff tarafından ilan edilmemiş dolayısıyla henüz başlamamıştır. bu sürecin resmen başlaması ile birlikte transferlerle ilgili kap bilgilendirmelerinin medya organlarımız tarafından paylaşılacağını önemle hatırlatırız.

  galatasaray spor kulübü