• 34520
  "galatasarayın şampiyon olacağı varsa da olamaz artık. galatasarayın şampiyonluk yarışında bundan etkilenmemesi hiç ola bilir mi? seçime giremeyecek bir yönetim bundan sonra hangi borç kovalar, hangi riskin altına girer? hangi yönetici para verir, kasa kolaylığı sağlar, kefil olur her hangi bir şeye? nasıl istersin adamdan bunu yapmasını? isteyemezsin ki zaten. çok büyük bir kırılma. zamansız ve çok yanlış bir karar verdiler".

  gürcan bilgiç
 • 34522
  "baştan sona çok gergin bir hava vardı. 42 kişi konuştu, 42 kişinin 40’ı başkanın aleyhinde konuştu. başkanın böyle bir şeyi sezmesi lazımdı. kötü oldu. yine bir seçime gidilecek. ibra olmamak hoş bir şey değil. ben mustafa cengiz ile özel görüştüm. bundan sonra seçim sürecine gireceğiz. şampiyonluğa giderken seçim sürecine girmek olumsuz etkileyebilir. hocamızı etkileyebilir belki. hocayı etkilerse takımı da etkiler. şu anda bir başkan adayı yok. kimse böyle bir şey beklemiyordu. başkan’ın bu süreci iyi idare etmesi gerekiyordu.”

  faruk süren
 • 34524
  bir süre önce divan kurulunda yaşanan bir tartışmadan dolayı dünkü genel kurulu yöneten metin sinan aslan ve bir üyenin birbirini disipline verdiğini ve yaşanan çekişmeleri yakından takip etmiştik.

  mevcut yönetim ise bu dosyaları disiplin kurulu'na sevk ettiğinde galatasaray'a çökmek isteyen lisecilerin boy gösterdiğine bizzat şahit olduk.

  son 3 genel kurulu yöneten metin sinan aslan'ı savunmak için liseci zihniyetin vazgeçilmez baş aktörlerinden duygun yarsuvat önderliğinde 25 civarı avukat ordusu kulübe geldi.

  tek hedefleri özellikle metin sinan aslan'ın mali genel kurulu da yönetebilmesi idi!

  savunma için sadece 1 avukat girmesi istenince metin sinan aslan ve liseci güruh savunma yapmadan kulüpten ayrıldı.

  bu esnada verdikleri bu fotoğraf, liseci zihniyetin yönetime adeta bir tehdidi idi!
  https://pbs.twimg.com/...t=jpg&name=small
  dün yapılan genel kurulda planlandığı gibi divan başkanlığına metin sinan aslan seçildi, ancak bu görevi yine kötüye kullandığı canlı yayına da yansıyan birçok skandal ifade ile ortaya çıkmıştır!

  özellikle idari ibra oylamasının ilk bölümünde

  "sonuç istediğimiz gibi değil, tekrar sayim yapacağiz" diyerek

  açık ve aleni şekilde ibrasızlık oyu kullanmaya yönelten ve kapalı oy kullanımına müsade etmeyen metin sinan aslan ve kurulu büyük bir skandala imza atmıştır.

  ilk oylamada evetler fazla” diyen kadın divan kurulu üyesine “otur yerine otur kalkma” uyarısının yapıldığı “eğer bunda da şey olursa kapali oylama demeyelim” planına “öylemi tamam bence de” diye cevap verildiği canlı yayına net olarak yansımıştır!

  https://twitter.com/i/status/1109765568608063489

  bu kayıt ibrasizliğa kalkan liseci blok oylar ve genel kurulu yöneten zihniyetin kirli işbirliğinin deşifresidir!

  bu kirli işbirliğinin ve zihniyetin son temsilcisi galatasaraydan elini çekene kadar mücadelemiz sürecek!

  #ultraslan
 • 34527
  sevgili galatasaray’lılar.
  bugün geldiğimiz durumdan kendisine pay çıkaranlar olacaktır. hiçbir zaman kolay vazgeçmedik,vazgeçmeyiz. olağanüstü seçim kararı alınmasının önüne geçmek ve seçim ile gelen bir yönetimi seçimsiz bir şekilde göndermeye çalışmak adeta bir kumpas’dır!

  bu durumla ilgili gerekli girişimler yapılacaktır. dün mikrofon açık kalınca canlı yayına yansıyan kumpas hazırlığındaki ses kayıtları ile beraber tüm gerekli girişimlerde bulunulacaktır.

  spor kulüplerinin her türlü işlem ve faaliyetlerinde önemli olan paranın hesabının verilmesi olup,mali yönden kusurlu bulunmayan yönetim kuruluna idari yönden de kusur izafe edilmesi hukuken mümkün bulunmamaktadır. yargıtay 18.hukuk dairesi,19.06.2012, e.2012/3737,k.2012/7492

  biz futbolcu yetiştiriyoruz, teknik direktör yetiştiriyoruz. ama maalesef kendimizi yetiştiremiyoruz! genel kurulu meclis gibi kullanan kendi ve ekibinin çıkarları için kullanan ayrım yapan kendisini galatasaray’ın sahibi zanneden kişiler bizi geriye götürüyor her daim.

  galatasaray lisesi galatasaray’ın sorunu değildir. sorun ayrım yapan ayrıcalık yaparak kendi düdüğünü öttürme peşinde olan birkaç kişinin galatasaray’ı ayrıştırma çabasıdır. sorun liseli sorunu değildir.

  üyelik konusunda galatasaray’a sadece galatasaray’lılar üye olabilir. her lisesi üye olamaz değil ,farklı takım taraftarları üye olamaz diyoruz. ama oluyorlar! galatasaray içerisinde galatasaray’liya yer verilmiyor!

  galatasaray sk. içerisinde kim ne zaman halka açılalım diye öneri sunduysa şiddetle karşı çıkan kesim de aynı kesim!

  konu ile alakalı gerekli detaylı açıklama yarın yapılacak.. bu bir sonun değil bir başlangicin adimi olacak.. dün zafer kazandığını sananlar, kapalı kapılar arkasında başkanlık hayali kuranlar ancak ve ancak hayal kurmaya devam edecek..

  tülin başar

  https://twitter.com/.../1109855367297683458