• 33023
  "buraya yeniden gelmek harikaydı ancak deplasman soyunma odasına girmek bana garip hissettirdi. juventus soyunma odasına çok alışmıştım. gelecekte yine burada olacak mıyım, kim bilir... şu anda united forması giyiyorum ve burada oynadığım için mutluyum."

  paul pogba

  şair pogba diyor ki;

  ey juve ben burada mutlu değilim her an gidebilirim sizde tekrar oynarım yani ayık olun.
 • 33025
  "bizim federasyondan kasamıza gelen bir para yok. tüm para, krediler sebebiyle bankalara gidiyor. geçmiş futbolcu ve teknik ekip alacakları yaklaşık 3 milyon euro civarında. yıl sonuna kadar olan ihtiyacımız ise 100 milyon tl"

  "oyuncuların menajerleri artık uefa yerine, uyumsuzluk çözüm kurulu'na giderek şikayet ediyor. uefa'da alacak meselesi 1 senede çözülürken orada ise 2-3 ayda bitiyor. kulübümüzün bilal ve ismail ile iki durumu burada. bizim burada ihtiyacımız aslında zaman. personel alacakları sebebiyle çok üzgünüm. üç ay geriden geliyoruz. inşallah iyi bir yerden paramız geldiğinde bunu bir kerede çalışanlarımıza ödemek istiyoruz"

  ali ay

  kulüpler yavaş yavaş batağa çekiliyor yakında satın alma durumları başlarsa şaşırmayalım...

  http://tr.beinsports.com/...tlye-ihtiyacimiz-var
 • 33026
  "var'ın özellikle anadolu takımları için önemli bir güç olduğunu düşünüyorum. hakemlerden çok var konuşuluyor. bu da futbol adına doğru bir şey değil."

  "kararlar var'a bakılarak konuşuluyor. bu anlamda son haftalarda en çok canı yanan biziz. var'ın biz anadolu takımları için çok iyi bir şey olduğunu düşünüyorum."

  "bu hafta ligin iyi oynayan takımlarından biriyle, göztepe ile oynayacağız. rakiplere saygı gösterirken, bizim ne yapacağımız da önemli. geride kalan 4 haftaya baktığımızda, hepsinde galibiyet alabilirdik. göztepe maçı çok önemli. bizim sahadaki iştahımız, kazanma arzumuz ve disiplinimiz diğer maçlarda olduğu gibi devam edecek. ufak tefek eksiklerimiz var. lokman gör cezalı. onun dışında taylan antalyalı'nın sakatlığı geçti ve dinleniyor. gilles sunu'nun iyileşmesi de bizi sevindiriyor."

  "cumartesi günü hangi oyuncuyla sahaya çıkarsak çıkalım, tek arzumuz kazanmak olacaktır. buradaki tek etken, taraftarlardır. taraftarımızın oyun içindeki itici gücü bizim için çok önemli. kazanmak için ne gerekiyorsa, sahada onu yapacağız."

  mehmet özdilek
 • 33027
  "soldado kararı gerçekten inanılmaz. belhanda'nın soldado'yu kovaladığını gördük. kafasını, dizini, kolunu kullanıyor ve karşılığında sıfır maç alıyor. adaleti sağlayacak kişi ben miyim? görüntüleri gördük, yalan mı söylüyorlar?"

  soldado 6 maç alırken belhanda nasıl 0 alıyor? soldado ne yaptı? adam mı katletti? gerçekten i-na-nıl-maz. 6 maçlık ne yapmış? gerçekten inanılmaz. bu adalet mi? bence değil."

  erwin koeman