• 29920
  https://twitter.com/...s/956132730353410049
  https://twitter.com/...s/956133487823736832
  https://twitter.com/...s/956134097579053056

  --- alıntı ---
  ''alacaklar ile ilgili haberim tepki çekti ama yapacak bir şey yok. doğruları yazmak zorundayım.galatasaray'da oyuncular paralarını alamıyor. ödeme yapılması gerek. belhanda'nın maddi isteklerini karşılayacak bir kulüp yok. sorunlar var.''
  --- alıntı --

  nevzat dindar

  sorun şu bu yönetim geleli daha kaç gün oldu. dün mazbatalarını aldılar. bu ödemeleri hangi yönetimin yapmadığı çok belli.ortalığı karıştırmanın alemi yok.
 • 29922
  "sayın dursun özbek ve yönetimine, divan başkanımız irfan aktar'a göstermiş olduğu adil, galatasaray'a yakışır seçim ve ritüellerin sonlandırılması babında çok teşekkür ediyorum. öncelikle dursun başkanımın kendisine ve yönetimine çok teşekkür ediyorum hizmetleri için. galatasaray bir bayrak yarışıdır. bu bayrak bize teslim edildi. inşallah biz bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağız.

  özellikle kayseri'de havaalanında başlayan taraftarımızın başlattığı ‘yellowfriday’ hareketi, 24 saattir sosyal medyada trend topic haline geldi. sosyal mecralar tarihinde görülmedik bir aksiyon var. bu inanın göz yaşartıcı. bu insanların bir karlı juventus maçındaki birlikteliği gibi. aynı heyecanı hissettik. böyle bir taraftara layık olabilmek çok zor. bu taraftara layık olmaya çalışacağız. yaratılan sinerji dev bir sinerji. lafla olmadığını gösterdi. biz bunun sosyal medya üzerinde ete kemiğe büründüğünü gördük. bizim stoklarımız çok yüksek. 23 milyon tl'ye yakın ağustos ayı itibarıyla stokumuz var. kasım ayı rakamlarını alamadık, ocak 20 itibarıyla almamız gerekirdi. nedenini bilmiyoruz. bir ay sonraya ertelendi kasım sonu bilançoları. biz yönetime saygı duyduğumuz için yorum yapmıyoruz. sportif aş'nin stokları açısından taraftarımızın bu stokları eritmesini istiyoruz. müthiş stok var. gsstore'lara girdiğinde gerekirse aradığını bulmasın. pahalı demesin, kalitesiz, kaliteli demesin. ne bulursa alsın. galatasaray'ın bayrağı, forması, arması… lütfen ne bulurlarsa... kalem bulurlarsa kalem alsınlar. stokları eritsinler, diğer takımlara örnek olsunlar.

  özellikle mali açıdan düzelmemiz için kişilere bağlı kalmadan, dursun özbek'in vereceği ya da mustafa cengiz'in vereceği nakit akışına bağlı olmadan, oligarka teslim olmadan, 30 milyon diye varsaydığımız insanların sahiplenmesiyle bunun ete kemiğe bürünmesini istiyoruz. bu et kemiğin aracısı finans kurumları. para şu anda bizde yok. bütün kulüplerimizde yok. hangi banka, hangi finans kurumu bize 10 gün içinde ciddi bir destek verirse, uzun vadeli ve kabul edilebilir faizler içinde destek verirse ben o kurumun adını 30 milyona yayacağım. o banka 100 milyon tl ile yapamayacağı reklamı yapmış olacak. biz moralle ve potansiyelle varız. camianın ruhunu finans kurumları lütfen görsün. sayın başkanımı da zorladılar. daha önceki başkanlarım da öyle. pilavdan dönenin kaşığı kırılsın. sakın yanlış anlaşılmasın. ama galatasaray'da gelecek başkanların uzman insan olmasını, sadece cebinde parası olan insanlar olmasını istemiyorsanız... galatasaray'ı ete kemiğe büründürün. önümüzdeki hafta finans haftası, 10 gün... sevgili bankalarımızın ve finans kurumlarımızın ne olduğunu göreceğiz. kim ki bize el verirse biz ona müthiş eller veririz..."

  - mustafa cengiz