• 29237
  “bizim ‘ağırlıksız ortam koşusu’ dediğimiz, yani direkt olarak normal bir zeminde değil de havuz içi ya da özel bir cihazla yapılan koşu var. tolga da bunu uyguluyor. reaksiyonları gayet iyi gidiyor. konya maçı için teknik ekiple de görüşeceğiz. onların da fikrini alacağız. bu maçtan ziyade daha önce de belirttiğimiz gibi bir sonraki mücadele için hazırlamaya çalışıyoruz onu. öngördüğümüz program aynen devam ediyor. ama durumu iyi gidiyor”

  kulüp doktoru yener ince
 • 29238
  "florya’da tam bir aile ortamı var. hem saha içinde saha dışında tek bir hedefe odaklanmış durumdayız; o da şampiyonluk. bu yolda ilerliyoruz. birbirimize destek oluyoruz. gruptaki arkadaşlarımız birbirine sürekli yardım eden ve birbiri için mücadele eden insanlar. o yüzden burada çok güzel bir ortam var."

  "saha dışında beraber olmanın takım olabilme anlamında çok büyük faydaları var. başkanımızın sezon başında düzenlediği tekne turu organizasyonunda her beraber öğle yemeği yedik. bu, bizim için çok önemliydi. bu tip organizasyonlar takım olabilme ruhunu daha da ileri seviyeye taşıyor."

  “türk mutfağı inanılmaz. florya’nın yemekleri süper. pirinç pilavını çok seviyorum. onun yanında bir de tavuk çok hoşuma gidiyor. aşçılarımıza da bir kez daha sizin aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum."

  "istanbul’u ailecek çok sevdik. burası mükemmel bir şehir. gezmek için birçok yer var. ne zaman boş bir zamanımız olduğunda ailecek yeni yerler keşfetmeye çalışıyoruz."

  - fernando