• 34
  pandemi sürecinde maçların çok sönük geçeceğini düşünmüştüm ancak oyuncularin rekabetçi ruhunu hesaba katmamışım. inanılmaz bir play off oluyor. gönlüm -lebronsporlu olduğum için- lakers ile ancak denver ve miami underdog olarak saygıyı kesinlikle hakediyorlar.
  heryerde clippers icin herkesle eşleşebilir denirken, tek eşleşme problemleri olan jokic in marvel kahramanlarına dönüşmesi ile paramparça oldular. sezonda üç beş patlama maçı dışında vasat üstü oynayan murray'nin istikrarlı all-star performansı vermesi de jokic le beraber voltranı olusturmalarini sağladı.
  gelelim clippers cephesine; zaten lebroncu olduğumdan kendilerinden hazzetmesem de özellikle bir önceki seride doncic e yaptıklarından sonra harell basta olmak üzere iyice itici gelmeye başlamışlardı.yetenek havuzları cok geniş olsa da, ahenksiz bireysel oyunlarına lou williams ve daniel house ın saha dışı disiplinsizlikleri eklenince ancak play off yari finaline kadar gidebildiler.kawhi hakkında da popovich lider oyuncu olamadığını söylemişti. son iki maçı bu demeci destekler nitelikteydi. yine de kawhi ın yarısı kadar disiplinli olsalardı seriyi alırlardı bence.
  bam adebayodan da bahsetmez isek taş oluruz. o nasil bir bloktur. kawhi in orta parmak bloğundan bile daha görkemliydi. bence tatum orda smaca gitmek yerine turnikeye gitmeliydi ama belki de daha kolay bir blok yiyecekti bilmeyiz tabi.
  konferans finalleri tahminlerim:
  lal 4 den 2 mia 4 bos 2