• 186
  https://twitter.com/.../1248354326373969921

  --- alıntı ---

  benim önerim; lig bu sezon yok sayılsın, iptal edilsin. gerekçemiz ne? insan sağlığı. oynatmak isteyenin, ihale satın alanın ve şampiyon olmak isteyenin tek derdi para

  --- alıntı ---

  demiş teknik direktör, olabilir dedim şahsi fikridir. normalde kendisini severdim ama içime de bir kurt düştü, bu adam nereyi çalıştırıyordu diye düşündüm, hatırlayamadım.

  arama motoruna sordum aa ne gördüm dersiniz? meğer ankaragücü'nde hocaymış. sonra bir bakayım dedim bu ankaragücü orta sıralarda mı? 17. sırada küme düşme savaşı veriyormuş, hatta küme düşmenin de en büyük adaylarından biriymiş.

  şimdi, sayın hocam sen bunu trabzonspor'un başakşehir'in başındayken söyleyebilir miydin? neymiş bir de lig iptal etmeyenler rantçıymış tek derdi paraymış.. yoksa kendisinin derdi ankaragücü bir sene daha süper lig'de kalsın da seneye iş aramak zorunda kalmayayım, mis gibi süper ligde kalıp para kazanayım, ankara da güzel memleket taşınmaydı falan uğraşmayayım değil.

  gerçekten art niyetli ve çıkarcısınız hepiniz. herkes kendi çıkarı ne ise onu savunuyor şu dönemde bile. sadece bu konu üstünden bile konuşulacak o kadar çok şey var ki... ah sözlük ah...