• 309
    genç altyapı futbolcusu.

    arkadaşlar haberler netleşmeden, çocuğun neler düşündüğünü neler planladığını kendisine nasıl bir kariyer çizdiğini ve bizim ona 200bin euro dışında ne vaat ettiğimizi bilmeden böylesine gencecik çocukları yargılamak kesinlikle çok yanlış bana kalırsa. kendisine hiçbir forma garantisi vermeden, geleceğiyle ilgili net bir plan ortaya koymadan al sana 200bin euro, sağa sola kiralarız seni tarzı bir yaklaşımla çocuğun karşısına çıktıysak kabul etmemesi elbette doğal. yaklaşık 15 yıl boyunca yapacağı bu meslek sayesinde hayatı şekillenecek. başarısız bir kariyer planlamasıyla ya da ağır bir sakatlıkla 2. lig topçusuna dönüp, 35 yaşından sonra da hayata atılmak zorunda kalabilir bu insanlar. çoğunun futbol dışında bir yatırımı yok geleceğe dair. sadece bizlerin gönülleri hoş olsun diye her söyleneni kabul etmek zorunda değiller.
  • 311
    daha altyapı topçusuyken futbol'u meslek olarak değerlendirip teklif edilen maaşı reddetmesi, kendisinin assssssla iyi futbolcu olamayacağının net bir kanıtıdır. kardeşim sen yetenekliysen 2 sene sonra yönetimin götü tutuşur zam yapar zaten. sen bir zahmet florya'dan uzaklaş. samandıra havası al.
  • 314
    hakkinda 200bin liralik sozlesme teklifini reddettigi konusulan altyapidan yetismis baska bir oyuncumuz. daha oncekiler (yunus-atalay-ozan vs) 200bin liralik sozlesmeyle oynuyordu. bunlarin attigi imzalarin uzerinden 2 yil kadar gecti. yani kendisine 200bin lira teklif edilmis olmasi olasi degil. bari 2 sene onceki sozlesme ucretleri uzerinden haber yapmasaydiniz. komik.